Už ho nesou! Trutnovské dračí slavnosti

Trutnov - město draka

Trutnov – město draka


V sobotu 4. května 2013 vyvrcholí v centru Trutnova 8. ročník originálních městských dračích slavností.
K tradičnímu řemeslnému tržišti přibudou v daleko větší míře interaktivní ukázky. Pro děti bude nachystána celodenní hra „Cesta za pokladem“, jejíž součástí bude obří labyrint před společenským centrem UFFO. Vrcholem dopoledního programu bude mohutný průvod s draky.Krakonošovo náměstí středověké atmosféry si přijdou na své v odpoledních hodinách na podiu v Hradební ulici, hned vedle, na trávníku pod muzeem, bude otevřena středověká střílna. Chybět nebude ani oblíbená kuličková dráha a mnohé jiné. Vstup na všechny akce je zdarma. Nachystáno bude samozřejmě i dostatek občerstvovacích stánků. Vrcholem slavností bude opět večerní průvod s drakem a jeho vyzdvižení na věž Staré radnice.
Vybíráme z programu:
9:30 DRAČÍ SNĚM – průvod dvaceti draků ulicí Na Struze
10:15 Slavnostní otevření brány na Krakonošově náměstí purkmistrem našeho města Ivanem Adamcem, společenským centrem UFFO
21:00 „UŽ HO NESOU!“ – večerní procesí s drakem v centru města. Po příchodu na náměstí a vyzdvižení draka na věž Staré radnice bude připraveno taneční vystoupení trutnovské ZUŠ, které nás naposledy vrátí k tématu pokladů.
Kdy: 4. května 2013
Kde: Trutnov
www.trutnovmestodraka.cz
trutnov_drak

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama