Tři tipy na nejlepší výlety s dětmi a jak neztratit energii

Outdoor powerbanka R 800
Výlety s dětmi jsou sice krásné, ale přiznejme si, že jsou také poměrně náročné. Děti vyžadují neustálou pozornost a je dobré je zabavit už cestou na výlet.
Možná to děláte jako většina, aby byl v autě klid a pohoda, zapůjčíte svým ratolestem svůj chytrý telefon. A pak se Vám možná stane (jako většině), že Vám je vrácen naprosto vybitý. V té době už ho nestíháte nabít přes zapalovač v autě, protože jste buď dojeli na místo určení, nebo je tam právě GPS navigace. Tuto situaci a další podobné řeší pořízení powerbanky. Pokud jste o této šikovné věci ještě neslyšeli je to jednoduše řečeno externí nabíječka na mobil, GPS, tablet, aj. Zkrátka malé zařízení, které lze jednoduše připojit k vybitému přístroji, a klidně zatím s dětmi vyšlápnou na Stezku v korunách stromů. Na trhu je poměrně dobrá nabídka, ale především kvůli dětem, zvažte pořízení outdoor powerbanky. Dobrá outdoor powerbanka je vodě i prachu odolná a nejlépe i nárazuvzdorná. Například Outdoorová externí nabíječka R 800 z eshopu geret.cz splňuje tyto parametry a díky kapacitě 9000 kAh nabije až 3x na 100% chytrý telefon (odzkoušeno na IPhone 5S). Protože je určena do přírody je vybavena také LED svítilnou, což minimálně potěší děti, ale samozřejmě se to může hodit v nečekaných situacích, které k cestování zkrátka patří. Tato dobíječka baterií je vybavena i bezpečnostní funkcí SOS. Powerbanka je budoucím nepostradatelným členem rodiny, která dodá potřebnou energii vybitým mobilům a tím pádem i Vám. Teď už zbývá jenom vyřešit kam vzít příště děti na výlet.

Za Lišákem na Stezku korunami stromů

stezka_rodinne_vyletyTento výlet bude bavit nejen děti… Stezka korunami stromů se nachází na Lipně, přesně řečeno ve městečku Lipno nad Vltavou. Jde o 40m vysokou vyhlídkovou věž, na kterou vede vyvýšená spirálovitá trasa dlouhá 675m. Tento bezbariérový široký chodník s didaktickými stanovišti Vás dovede až na vrchol věže a je pravděpodobné, že cestou potkáte Lišáka rozdávajícího balónky. Zpátky je možné si zkrátit cestu jízdou na nejdelším suchém tobogánu v České republice. Doporučujeme!

Za zvířátky do Zlína aneb naše malé moře

zatoka-rejnoku_ryVýlet za zvířaty je vždy sázka na jistotu. Navštívíte-li Zoo v Lešné u Zlína, zažijete něco, co v České republice nemá obdoby. Pochopitelně je tu vše, jak se na zoologickou sluší, sloni, žirafy i lvi, ale k největším zážitkům tu jednoznačně patří hlazení rejnoků. Po nezbytné hygieně a sundání šperků si návštěvníci můžou pohladit některého z dvaceti místních rejnoků. A aby toho nebylo málo, je možné je i za poplatek 30 Kč vlastnoručně nakrmit. O děti se bát nemusíte, rejnoci nemají zuby a potravu v podstatě nasají s vodou.

Výlet pro děti vědátory i ty věčně udivené

vida_rvJe-li vaše dítko malým Einsteinem, nebo naopak chápe zákonitosti vědy nejlépe tak, že si je všechny vyzkouší na vlastní kůži, vydejte se do VIDA! Science centra v Brně. Fyzika, biologie nebo chemie se tu prezentuje zábavou formou na pokusech, z kterých i dospělákům přechází zrak. Toto nové centrum se rozkládá na ploše o rozloze 4 600 metrů čtverečních a je možné si tu vyzkoušet více jak 150 interaktivních exponátů. Zemětřesná deska, obří srdce s tepovou frekvencí nebo oceán v láhvi a další zajímavosti vysvětlující přirozeným způsobem principy fyziky a jiných věd. Navíc o víkendu je program často zpestřen speciálními pokusy.
powerbanka_skladacka

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama