Trampoty brouka Pytlíka

Datum konání: 22.10.2010, 23.10.2010, 25.10.2010, 4.11.2010, 16.11.2010, 17.11.2010
Místo konání: Divadlo Lampion, Náměstí starosty Pavla 4, Kladno, 27201
Vy neznáte Pytlíka? – Kamaráda Ferdy Mravence? To je přeci ten, co všechno ví a všechno zná, protože se narodil v kině. A navíc: ničeho se nebojí! Přesvědčit se o tom můžete v příhodách, které jsme pro vás vybrali.
S Pytlíkem uvidíte, jak se kobylky učí skákat, podíváte se do včelího úlu, budete pískat závod pavoučatům, pochopíte, podle jakých plánů staví domečky tesaříci a dozvíte se, proč je důležité ochranné zbarvení.Brouk Pytlík potká na svých cestách spoustu zajímavých broučků a dostane se do zvláštních míst. Výtvarně je pojednala Samiha Maleh, která ale ctí rukopis spisovatele, kreslíře a ilustrátora Ondřeje Sekory. Svět hmyzu je nejen barevný, ale také pohybově rozmanitý. To proto, že režie se ujal choreograf Martin Pacek, zakladatel tanečních divadel BUFO a Veselé skoky. Úsměvné, ale i napínavé příhody jsou tedy vyprávěné nejen Sekorovými slovy, ale také tanečně pohybovými kreacemi doprovázenými písničkami s hudbou Víta Sázavského, zakladatele skupiny Nerez, blízkého spolupracovníka Jaromíra Nohavici a člena kapely Neřež.
Dramatizace a úprava: Zuzana Vojtíšková a Martin Pacek j. h.
Režie a choreografie: Martin Pacek j. h.
Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková
Scéna, loutky, kostýmy: Samiha Maleh j. h.
Hudba: Vít Sázavský j. h.
Hrají: František Čachotský, Martin Dusbaba, Claudia Eftimiadisová, Magdalena Lážnovská, Jakub Hubert, Hana Hubertová, Václav Rašilov, Drahomír Mráz, Waldtraut Ritterová, Justin Svoboda
Představení je určeno pro děti od 4 let

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama