REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.5. a svátek má Maxim

Tipy na koupání na Luhačovicku

Tipy na letní koupání
Kam s dětmi k vodě

Letní parna přímo vybízí k návštěvě plováren, aquaparků a přírodních koupališť, kterých je v Resortu Luhačovice hned několik.
Připravili jsme pro vás několik tipů na nejlepší koupání v Luhačovicích a okolí. Kromě toho, že se příjemně osvěžíte, můžete si tu užít řadu vodních radovánek s celou rodinou.
Letní koupání téměř neodmyslitelně patří k dovolené, prázdninám i letním parnům. Pokud se pohybujete v Luhačovicích a jejich okolí, můžete využít nabídku aquaparku, plovárny, koupališť i přírodního koupání v Luhačovické přehradě. Vybrali jsme pro vás čtyři lokality Resortu Luhačovice, kde je v létě příjemné koupání.
Koupaliště DUHA Pozlovice
Nejhezčí koupaliště v regionu leží přímo na březích Luhačovické přehrady. Návštěvu zde ocení především děti, které se budou moci do sytosti vyřádit na tobogánu, skluzavkách a jiných atrakcích. Rodiče mohou mezitím klidně relaxovat na zelené trávě nebo si dát něco dobrého na zub přímo v areálu, případně v blízkém hotelu Vyhlídka, který má velmi příjemnou restauraci. Během letní sezóny je koupaliště otevřeno od devíti ráno do osmi večer.
Luhačovická přehrada
Nově vyčištěná a napuštěná je letos Luhačovická přehrada, která se tak opět stala příjemným místem pro relaxaci i aktivní odpočinek. Kromě koupání v přírodním prostředí přehrada nabízí také svezení na lodičkách a šlapadlech, výbornou cyklostezku, která vede okolo celé přehrady, a na které se lze svézt i na kolečkových bruslích, naučnou stezku a řadu občerstvení různých kategorií. V parných dnech je to oáza osvěžujícího odpočinku, která se nikdy nezavírá.
Městská plovárna Luhačovice
Krásně zrekonstruovaná Městská plovárna v Luhačovicích přivítá návštěvníky ve funkcionalistickém stylu. Kromě příjemného prostředí pak překvapí především pestrou nabídkou atrakcí v zážitkovém bazénu, vířivkou, parní komorou a v létě pak především slunečními terasami, na kterých lze pohodlně chytat bronz. Otevřeno je zde celoročně od devíti do devíti.
Městské koupaliště Slavičín
Nedaleko zámeckého parku ve Slavičíně je další z koupališť, která zpříjemňují parné letní dny. Koupaliště leží ve stínu stromů, přesto je vzdáleno pouze několik minut od centra města. Rodiny s dětmi jistě ocení dětský bazének, fajnšmekři pak možnost zapůjčení lehátek, která stojí pár korun. Otevřeno je od devíti do devíti.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA