REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

TERIBEAR – červený medvěd, který pomáhá znevýhodněným dětem

V roce 2009 se v Nadaci Terezy Maxové dětem zrodil nápad na projekt, kdy koupí výrobku s designem medvěda TERIBEAR můžete pomoct ohroženým dětem. Unikátní kolekce pro nadaci navrhují přední čeští návrháři Klára Nademlýnská, Rony Plesl a Vladimír Žák. I díky nim získal tento projekt už několik významných ocenění a těší se čím dál větší oblíbenosti.  

A komu TERIBEAR vlastně pomáhá?

• TERIBEAR podporuje návrat dětí z dětských domovů do rodinného prostředí.

• TERIBEAR  se snaží udržet biologickou rodinu pohromadě, pokud je pro děti jinak bezpečná, a tak zabránit umístění dětí do ústavu.

REKLAMA

• TERIBEAR  pomáhá maminkám v nouzi, aby své děti zvládly vychovávat samy a dokázaly jim dát péči, jakou potřebují.

Prahu TERIBEAR poprvé rozhýbal v roce 2015 na Letné, kam se po několika ročnících na Vítkově a po dalších covidových virtuálních ročnících opět letos vrací.  A tentokrát se akce TERIBEAR hýbe Prahou koná od 12. do 18. září 2022.

REKLAMA

Chcete se také zúčastnit, zasportovat si a pomoct dobré věci? Zaregistrujte se a pojďte si to užít. Za startovné 250 Kč dostanete speciální čip, který vám bude počítat kilometry na vyznačené interaktivní trase na Letné. Za každý nachozený kilometr věnují partneři akce nadaci 25 Kč. Už při registraci se rozhodnete, který z deseti příběhů chcete podpořit právě vy.

Pro soutěživé typy má akce i další rozměr. Nejen, že svým výkonem někomu pomůžete, ale můžete současně porovnávat svůj výkon s dalšími jednotlivci, případně celými rodinami či jinými zaregistrovanými týmy.

Vzhledem k tomu, že se letos koná akce fyzicky v Praze, a není už možné se zapojit virtuálně z jakéhokoliv koutu republiky, je skvělé, že pořád může přispět každý. A to právě díky již zmíněným výrobkům s medvědem. Ať už je to náramek pro kamarádku, roztomilý plyšák pro neteř, zavinovací batoh pro manžela, hrnek na kafe do práce, ponožky pod vánoční stromek nebo jen malý přívěšek na klíče pro radost. A my doma si už nedokážeme představit život ani bez TERIBEAR rodinného plánovacího kalendáře!

https://www.teribearshop.cz/

Takže pokud vás tento projekt zaujal, tak neváhejte a staňte se také členy Bratrstva medvědí tlapky.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA