Svatovavřinecké slavnosti 10. – 13. srpna 2012

Svatovavřinecké slavnosti


Zveme vás na tradiční kulturní akci v Hodoníně, která se koná na počest patrona římskokatolického chrámu sv. Vavřince  ve dnech 10. – 13. srpna 2012.
Během slavností v sobotu a v neděli bude rovněž zpřístupněna věž hodonínské radnice i mimo prohlídkové časy, a to v sobotu od 10:00 do 18:00 hod a v neděli od 13:00 do 17:00 hod. Vstupenky budou k zakoupení přímo ve věži. Více informací naleznete na přiloženém plakátě.

Svatovavřinecké slavnosti budou zahájeny v pátek 10. srpna 2012, kdy se můžete těšit na vystoupení folkrockové skupiny Fleret. V sobotu dopoledne bude otevřen lidový jarmark a na programu jsou mimo jiné koncerty skupin Šroti, Artemis, Kokosy, Las Vegas či cimbálové muziky Grajcar. Představí se také legenda české pop music, zpěvačka Petra Janů. Nebudou chybět ani taneční či šermířská vystoupení a přivítáme také Železného Zekona. Před půlnocí se můžete těšit na exkluzivní fireshow Loď duchů.
V neděli v 10:00 hod. bude sloužena mše svatá před kostelem sv. Vavřince za účasti krojovaných. Odpoledne projde městem krojový průvod a následovat bude hodová zábava s DH Skaličané a CM Lalia. V pondělí uzavřou slavnosti Hodové dozvuky – taneční zábava za účasti krojovaných a maškarních skupin.
Podrobný program Svatovavřineckých slavností a informace k prohlídkám radniční věže během slavností:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama