REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Soutěž o rodinné vstupné do zábavního parku HEROLAND u Kutné Hory

Heroland je dětský zábavní park nacházející se 10 km od Kutné Hory skýtající spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy. O víkendech a některé všední dny jsou připraveny také jízdy na koních. Občerstvení je otevřeno každý den. Více informací o tomto senzačním parku, kdy ho navštívit a další info najdete na www.heroland.cz.

O co soutěžíme?

3x rodinné vstupné pro 4 osoby (losujeme 3 výherce)

Organizátor a pořadatel

Pořadatelem a organizátorem soutěže je: Agentura Paseo s.r.o., Šaldova 476/9, 186 00 Karlín, IČO: 09374655, provozující portál Rodinnevylety.cz.

REKLAMA

Poskytovatelem výhry do této soutěže je HEROLAND s.r.o., Březová 3, Úmonín 28601, IČ 05882125

Průběh soutěže

Termín konání soutěžeod 17. 4. 2023 do 30. 4. 2023

REKLAMA

Místo konání soutěže: Na webových stránkách Rodinnevylety.cz bude v termínu konání soutěže umístěn soutěžní formulář.

Soutěžící vyplní soutěžní otázky a své kontaktní údaje, které odešle formulářem online. Webové stránky zpracují odpověď, odešlou soutěžícímu informace emailem a v případě správných odpovědí na soutěžní otázky zařadí soutěžícího do slosování o ceny.

 
Vylosování výherce proběhne 2. 5. 2023 v redakci organizátora. Slosování výherců bude provedeno elektronicky na bázi náhodného výběru, prostřednictvím online generátorů náhodných čísel. Výherci budou vyrozuměni e-mailem nejpozději druhý pracovní den po slosování výherců soutěže.

Výherci

Výherce budou vyrozuměn e-mailem.

Tato soutěž se řídí pravidly pro soutěže organizované Agenturou Paseo.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA