REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Stihli jste o prázdninách navštívit Heroland?

30. 8. 2023

Prázdniny jsou neúprosně za námi a školní rok nám začal. To ale neznamená, že nemůžete vzít stále ještě děti za zábavou. Už jste byli v dětském zábavním parku Heroland?

Heroland je dětský herní park, který skýtá spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy.

A pokud počasí zrovna nepřeje, nemusíte se bát, je tu i vnitřní zázemí – Přístavní skladiště. Velká herní sestava, která děti zabaví. A pro rodiče nechybí vnitřní posezení s barem.

REKLAMA

V parku se nachází i občerstvení, nemusíte se tedy bát, že byste hladověli. Dále tu nabízí také skvělou kávu, zákusky, spoustu nanuků a pití v pet lahvích či točené.

A jestli se vaše děti chystají na nějaký školní či školkový výlet, můžete Heroland směle doporučit. I pro školní výlety je to tu připraveno.

REKLAMA

Tak se nebojte a využijte ještě krásné počasí na výlet do Herolandu. Ve všední dny mimo prázdniny je tu dokonce zvýhodněné vstupné!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA