Soutěž "Ceny Kudy z nudy 2010"

Druhý ročník soutěže „Ceny Kudy z nudy“ hledá nejlepší turistické nabídky v Česku!
Navštívili jste někdy dokonalé wellness centrum, romantický zámek, útulnou restauraci nebo nevšední muzeum? Chcete jejich provozovatele odměnit za nezapomenutelný zážitek? Teď je ten správný čas. Dejte oblíbené turistické aktivitě svůj hlas ve velké letní soutěži „Ceny Kudy z nudy 2010″. Její druhý ročník vyhlásila agentura CzechTourism, provozovatel portálu s tuzemskými turistickými nabídkami www.kudyznudy.cz.
Všechny turistické aktivity, které jsou zaregistrovány na portálu www.kudyznudy.cz, už prošly prvním, neveřejným kolem soutěže. V něm odborníci z oblasti cestovního ruchu vybrali v každém ze 17 turistických regionů deset aktivit, které nominovali do druhého kola. Celkem tak postoupilo do veřejného hlasování 170 turistických nabídek. Z nich může veřejnost od 1. července do 31. srpna 2010 vybírat tu nejlepší. Stačí kliknout na soutěžní banner na stránkách www.kudyznudy.cz a vyplnit interaktivní hlasovací formulář.
Nabídka nominovaných aktivit dobře odráží možnosti trávení volného času v Česku – o přízeň hlasujících se ucházejí zoologické zahrady, wellness centra, hrady, zámky, muzea, aquaparky, ale také podzemní štoly, biofarmy, výrobny vánočních ozdob a další. „Lidé mohou kromě zavedených turistických cílů podpořit i zcela nové a originální projekty,“ říká vedoucí portálu Kudy z nudy Štěpánka Orsáková.
Vítěz
Absolutní vítěz, tedy ten, který získá nejvíce hlasů, obdrží od agentury CzechTourism 100 000 Kč. Nadstandardní propagaci ale CzechTourism zajistí 17 regionálním vítězům i všem nominovaným. Před Vánoci se opět ke čtenářům dostane kniha Kudy z nudy představující všechny účastníky soutěže, kteří budou také přednostně prezentováni na akcích pořádaných agenturou.
Hlasování
Můžete hlasovat nejen na internetu, ale také na Dnech domácího cestovního ruchu, které proběhnou v Liberci Liberci (17. 7.), Rožnově Rožnově pod Radhoštěm (31. 7.) a Poděbradech Poděbradech (29. 8.). Do soutěže mohou čtenáři doplnit svůj „horký tip“ a dostat do hry i další turistické nabídky. Ze všech došlých hlasů budou navíc vylosovániní tři výherci, kteří získají víkendový relaxační pobyt v Lázních Poděbrady.
O soutěži
Cílem soutěže je podpora a oživení domácího cestovního ruchu a motivace českých turistů k cestování po tuzemsku Vítězem prvního ročníku se stalo Techmania Science Center v Plzni a Tajemné prohlídky znojemského podzemí.

Kontakt:
Zástupce pořadatele:
Štěpánka Orsáková, vedoucí týmu Kudy z nudy
CzechTourism
tel: +420 221 580 486
katalog@CzechTourism.cz
www.kudyznudy.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama