REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Sobotecký jarmark a festival řemesel 2012

Jarmark 2012

V pořadí už dvacátý čtvrtý Jarmark letos zpestří léto v Sobotce v Českém ráji.
Od 24. do 25. srpna opět ožije náměstí a park mnoha aktivitami. Ani tento rok nebudou návštěvníci ochuzeni o bohatý hudební program, stánky s rozličnými výrobky a občerstvením, ale také o divadelní představení nebo tanec. Dvě scény a dva dny, na to už jsou Sobotečtí zvyklí. Ale co si organizátoři přichystali na toto léto?
V hudebním line-upu se objeví oblíbená Vypsaná fiXa, Ivan Hlas, Niceland, Zora Jandová, Jiří Dědeček, Komunální odpad nebo známý revival Vaťák. Prostor dostane ale také dixieland New Dixie, Hradecká cimbálová hudba nebo například kytarové blues v podání turnovských HB Trio. Osvěžením bude jistě i americko-české uskupení Louisiana Alley, jehož frontman předskakoval i slavným fousáčům ZZ Top.
Svoje umění předvedou mažoretky ze Sobotky a Nové Paky, děti zabaví divadelní pohádka a dospělé více jak sto dvacet stánků s originálním a velmi často ručně vyráběným zbožím. Sobotní večer pak protne nabitá ohňová show Fuergo Irisado.
Vstupné je 50 Kč v pátek, 80 Kč v sobotu a za oba dva dny 100 Kč. Každá vstupenka je navíc slosovatelná a hrát se bude o let balónem a mnoho dalších zajímavých cen!
Tradiční Sobotecký jarmark a festival řemesel navštěvuje každý rok kolem šesti tisíc lidí a každý si tu najde to svoje, ať už na rušnějším náměstí nebo ve stínu v parku.
Víc informací včetně podrobného programu najdete na webových stránkách www.sobotecky-jarmark.cz a na Facebooku
www.facebook.com/soboteckyjarmark
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA