REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Snižte svůj „účet“ za letní prázdniny až o 80 % – pohodlně, bez snižování nároků na kvalitu

Přehled akcí napříč celou ČR

Letošní prázdniny nemusí „luxovat“ Vaši peněženku. Jídlo, vybavení do přírody, plavky, opalovací krémy, nářadí na zahradu a mnoho dalšího koupíte až s 80% slevou v případě, že budete nakupovat chytře – v akčních cenách. Aby pro Vás nákupy v akcích byly co nejpohodlnější, je tu pro Vás web AkcniCeny.cz.
Na tomto webu najdete každý den aktuální nabídku tisíce produktů v akci. Jednotlivé nabídky jsou k dispozici jak v elektronické podobě „klasických“ letáků prodejců, např. Kaufland, Tesco, Albert, TERNO, Globus, Euronics, Tchibo, Decathlon, Sportisimo, INTERSPORT, OBI, HORNBACH, Drogerie Teta a mnoha dalších, a také v podobě přehledu zlevněného zboží třízeného do speciálních kategorií. Na pár kliknutí si tedy ověříte, kde pořídíte nejlevněji Váš běžný nákup a zároveň drogerii s kosmetikou.

Co je více, sleva 30 % nebo 35 %?

AkcniCeny.cz Vás nejenže informují o nové akční nabídce, ale zároveň Vám řeknou, která z právě probíhajících akcí je pro Vás nejvýhodnější. Například, sleva 30 % na produkt zlevněný z 15 Kč je výhodnější než sleva 35 % na produkt zlevněný z 18 Kč.

AkcniCeny.cz pokrývají celou Českou republiku

Další důvod k navštěvování webu AkcniCeny.cz je přehled akcí napříč celou Českou republikou. Pokud některý z prodejců nabízí různé akce v jednotlivých městech, dozvíte se to. Toto je výhodné zejména pro ty z Vás, kteří mají ve svém okolí více poboček stejných prodejců a mohou svůj nákup realizovat tam, kde je to pro ně výhodnější.
S AkcniCeny.cz také nejste závislí na tom, kteří prodejci a jak často Vám nechávají doručovat klasické akční letáky do poštovních schránek.

REKLAMA

Ušetříte prakticky na všem, včetně pohonných hmot

Navštivte ještě dnes AkcniCeny.cz, právě teď zde najdete výhodné nabídky produktů z Vašeho nákupního seznamu. Zároveň, na AkcniCeny.cz najdete kromě aktuálního přehledu slev na potraviny, elektroniku apod. i aktuální přehled cen pohonných hmot u čerpacích stanic, tj. s tímto webem ušetříte i na cestách do obchodu, práce či na tuzemskou dovolenou.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA