Školní výlet, výlet i školení v RIC Orlík!

Kam na výlet s dětmi

Regionální Informační Centrum v Solenicích


Nově otevřené Regionální Informační Centrum v Solenicích, které leží přímo pod hrází Orlík a bylo velkolepě opraveno díky podpoře Nadace ČEZ, Vám nabízí komfortní zázemí pro Vaši školu i firmu.
Jednodenní výlet pro školu
RIC v Solenicích se nachází pouze 70 km od Prahy ve směru na České Budějovice. V infocentru se občerstvíte, zhlédnete zbrusu nový film o přehradě Orlík nebo dramatický snímek z povodní 2002. O tom, že síla voda je podceňována, nebudete mít už pochybností. Následná exkurze do Vodní elektrárny a hráze Orlík Vás zase ubezpečí o preciznosti našich předků a vyvrátí nesmyslné mýty. Názorně uvidíte, jak důležitou roli hrají vodní elektrárny v naší energetické soustavě. A nejen to!
Nízké vstupné do elektrárny – 30 Kč (pedagogický dozor neplatí).
Rádi Vám poradíme, jaké další cíle lze s Orlíkem spojit. Pomůžeme s programem, dodáme výukové i propagační materiály.
Školení v RIC Solenice
Pokud hledáte pro Vaši firmu komfortní a klidné zázemí pro školení či team-building, využijte našich služeb. Nabízíme dvě prostorné oddělené haly + dvě další místnosti, nové technické zázemí (ozvučení, dataprojektor, plátno, flipchart aj.). Pro oddych poslouží vycházka s exkurzí do hráze a elektrárny Orlík. Dále nabízíme regionální catering. Není problém zajistit komfortní či naopak velice levné ubytování.
Dále nabízíme: plavbu lodí, team-buildingové hry (po stopách orlické vlečky). Prostory se poskytují za symbolické sumy.
Geocaching – lepší místo pro lovení pokladů není!
Snad hluboké lesy, snad příkré svahy. Snad dobrodružná cesta k nám. Snad bájné vorařské mýty? Kolem Orlické přehrady je ukryto bezpočet „keší“. Přesvědčte se, že poklad se nachází nejen v ukryté schránce, ale i v okolní přírodě jako takové. www.geocaching.cz
Kontakt: Martin Slavík, 737 50 69 50, pisecko@email.cz
Regionální Informační Centrum v Solenicích

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama