Unikátní soukromá školka v Praze

Školka Trojská labuť Praha 8

Školka Trojská labuť Praha 8


Soukromá školka Trojská labuť v Praze 8 zahájí svůj provoz 3. září 2012. Česko-anglická školka zaujme jak unikátností svého interiéru, tak hravou výukou anglického jazyka a moderními výukovými pomůckami.
Novou školku si osobně prohlédla její patronka, moderátorka Zuzana Belohorcová s dcerou Salminkou. Soukromá školka nabízí rodičům individuální péči o dítě, výuku anglického jazyka zábavnou formou, zájmové kroužky a programy podporující zdraví. Vyjímečností centra je také logopedie a speciální pedagogické poradenství. Centrum Trojská labuť jehož součástí je školka a jesle, nabízí pro veřejnost kurzy angličtiny, výtvarné či pohybové kurzy a možnost krátkodobého hlídání dětí.

Přestože se školka nachází poblíž chráněného území Troja, je zároveň v dobré dostupnosti MHD a disponuje parkovištěm před budovou. Virtuální prohlídku a online přihlášky najdete na www.trojskalabut.cz
„Přijďte si prohlédnout anglický program, kroužky i prostory a seznámit se s pedagogy školky.“ uvedla Sabina Křížová, majitelka centra Trojská labuť.
Soukromá školka Trojská labuť
Na Dlážděnce 732/50, Praha 8 Troja 182 00 ČR
Sabina Křížová
+420 607 333 444
info@trojskalabut.cz
www.trojskalabut.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama