Senohrabské pohádkování 2010

Datum konání : 20.6.2010
Místo konání : Vávrův palouk, Senohraby

Letos vychází na neděli 20. června, začátek je v 10 hod. konec zápisu ve 14hod. Start i cíl je na Vávrově palouku, kde jsou pro děti připraveny i další hry a v neposlední řadě i občerstvení.
Procházka pohádkovým lesem, pohádkový den a dětský zábavný den. Tohle všechno je akce pro děti a jejich rodiče, kterou po osmé připravuje parta bezmála už stovky nadšenců. Na pohádkovou cestu se děti vydávají společně s rodiči v malých skupinkách s odstupem asi 10-ti minut. Loni se nám dobře osvědčila, po zkušenostech z let minulých, rezervace on-line předem – přímo na našem webu.
Na Pohádkování můžete dorazit i BEZ REZERVACE!

Senohrabské pohádkování funguje na jednoduchém pohádkovém principu. Je to království, které má svého krále Senohraba I. Naše království každý rok v červnu někdo ohrožuje, a proto král potřebuje pomoc od dětí. Děti už vyhnaly zlou královnu, čaroděje i čarodějnici, vstoupili do samotného pekla, vyhrály i nad piráty a loni zachránili před zapomněmín postavy ze Starých českých pověstí. Letos, podle našich nejčerstvějších zpráv, budou mít co do činění s téměř celým světem. Globalizace dorazila i do Senohrab. Děti budou putovat pěti kontinenty a potkají tak mnoho světových pohádkových i skutečných postav. Ve světě budou děti plnit úkoly a hledat ztracené kouzelné královské jablko, bez kterého se opravdu nedá vládnout. A na koho narazí? Kdo ví? Kdo tentokrát naše království ohrožuje se dozvíte až 20. června. A protože projít všemi světadíly nebude procházka růžovým sadem, připravte se opět na zdolávání všemožných úkolů. V případě, že se záchrana podaří, pan král děti odmění poklady v pohádkovém jarmarku.
Zhruba 1,5 km dlouhá, středně náročná trasa vede krásnou posázavskou krajinou. Kromě plnění úkolů se můžete na každém stanovišti těšit i na krátké herecké scénky. Naše Senohrabské pohádkování není komerční akcí, ale je o tom, aby si ho u nás všichni užili.
Kontakt:
tel: +420 607 621 760
email: alexandra.klouzkova@vscht.cz
www.senohraby-deni.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama