Senát, Poslanecká sněmovna i Rezidence primátora otevřou své dveře na státní svátek

Rezidence primátora


Chtěli jste se někdy podívat do Senátu, Poslanecké sněmovny, nebo do Rezidence primátora?
Na státní svátek Den vzniku samostatného československého státu (28.10.) máte možnost vzít své děti právě na tato místa.
Den otevřených dveří – Senát
Kdy: 28. 10. 2012
V kolik: od 10 do 17 h
Kde: Valdštejnské náměstí 4, Praha 1 – Malá Strana, tel. 257 075 707
Ve Valdštejnském paláci zajišťují prohlídky po skupinách odborní průvodci. Trasa povede nejcennějšími historickými prostorami, návštěvnicí uvidí např. Audienční síň, Frýdlantský salonek, Hlavní sál, Chodbu místopředsedů, Jednací sál, Jičínský salonek, Pracovnu 1. mpř. Senátu P. Sobotky, Prezidentský salonek či Předpokoj. Během Dne otevřených dveří bude také zpřístupněno Informační centrum, Výstavní síň Senátu a Trčkovská galerie.
 
Den otevřených dveří – Poslanecká sněmovna
Kdy: 28. 10. 2012
V kolik: od 9 do 16 h.
Kde:  Poslanecká sněmovna, Praha 1 – Malá Strana, Malostranské náměstí 18-19, tel. 257 174 117
U příležitosti státního svátku se už tradičně uskuteční Den otevřených dveří v Poslanecké sněmovně. Reprezentační sály, hlavní jednací síň, zasedací místnosti a kanceláře některých parlamentních výborů i další prostory sídla Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v Praze na Malé Straně budou přístupné od 9.00 do 16.00 hodin od vchodu z Malostranského náměstí č. 19, kde budou na skupiny návštěvníků čekat průvodkyně Pražské informační služby, které hosty během cca hodinové prohlídky seznámí s historií budov, architektonickými zajímavostmi i s jejich současným využitím. Vstup je zdarma
Den otevřených dveří – Rezidence primátora
Kdy:  28. 10. 2012
V kolik: od 10 do 20 hod.
Kde: Magistrát hl.m. Prahy, Mariánské náměstí, Praha 1 – Staré Město
Úchvatné prostory Rezidence primátora situované v objektu Městské knihovny na Mariánském náměstí se otevřou veřejnosti. Návštěvníky budou doprovázet průvodci, kteří podají i patřičný výklad. Rezidence je totiž uměleckým skvostem ve stylu art deco, který v Praze nemá obdoby.
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama