REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Salcbursko – ideální místo pro dovolenou

Zima v regionu Hochkönig
Zima v regionu Hochkönig

Více než 2 200 km sjezdovek, skvělá rakouská kuchyně a rozmanitý výběr ubytování jsou hlavními důvody, proč je Salcbursko oblíbenou destinací českých návštěvníků.
Nejraději jezdí do Zell am See-Kaprunu, Hochkönigu nebo Saalbach Hinterglemm Leogangu. Informace o těchto a mnoha dalších salcburských oblastech je nyní možné najít také v češtině na webových stránkách www.salzburgerland.com
Lyžování na ledovci Kitzsteinhorn
Lyžování na ledovci Kitzsteinhorn

Ve třech rozmanitých lyžařských areálech v Zell am See-Kaprun si přijdou na své pokročilí lyžaři, rodiny i začátečníci. Díky ledovci je zde sníh zaručen celý rok. K dispozici jsou špičkové snowparky, boulové sjezdovky i freeridové trasy. Den strávený na čerstvém vzduchu doznívá nejpříjemněji v lázeňském areálu TAUERN SPA v Kaprunu.
Další oblíbenou oblastí je Hochkönig, který nabízí 120 km sjezdovek, 50 km běžeckých tratí, ale také 85 zimních turistických tras. Ve všech třech střediscích Maria Alm, Dienten a Mühlbach je to k lanovkám jen několik kroků od hotelů. K největším atrakcím patří 32 km dlouhý vyhlídkový lyžařský okruh Königstour.
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang zahrnuje všechny typy terénů, od mírných širokých svahů až po černé sjezdovky. Freestyloví nadšenci a snowboardisté ocení perfektně upravené snowparky. Běžkaři zde najdou 150 km upravených stop. Kdo se rád baví mimo sjezdovku, určitě by měl vyzkoušet snowtubing, sněhovou skluzavku nebo jízdu na sněžných skútrech a rolbách.
Domain_Logo_2010_pos
Lyžování v Saalbachu (c) Lolin
Lyžování v Saalbachu (c) Lolin
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA