REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

S Královskou cestou u nohou

Hotel U Prince
Hotel U Prince

Poznejte Prahu opravdovou, Prahu se všemi křivolakými uličkami, se svými pověstmi a se svou jedinečnou atmosférou. Zažijte neopakovatelné ráno při probouzení v reáliích původního honosného domu v samotném centru Prahy.
Představte si dům, pod jehož okny proudí Královská cesta. Kolik králů zde kráčelo ve svém průvodu dvořanů a šlechty, kolik diplomatů cizích zemí zamávalo vaším směrem. Hotel U Zlatého stromu je skutečným unikátem. Původní zlatnická dílna je dnes zařízena v měšťanském duchu pozdější doby 18. století. Dobový nábytek s originálně malovanými stropy na vás zapůsobí plnou měrou. Zároveň vám však dopřeje maximální pohodlí a luxus doby současné. Elegantní plně vybavené koupelny v každém pokoji, minibar, i televize vám dovolí odpočívat tak, jak jste zvyklí.
Luxus a pohodlí
P8řekrásným výhledem do centra města možnosti hotelu zdaleka nekončí. Kuchyně Zlatého stromu je přímo vyhlášená. Vychutnejte si pravé středověké hody s českými tradičními jídly. Nebo, dopřejte si výjimečnou chuť mezinárodní kuchyně. U vynikající kávy pak můžete příjemně relaxovat v zastřešeném atriu, na terase s mořským akváriem. V suterénu vás příjemně naladí pověstný Music Club se živou hudbou.
011Velmi příjemným bonusem je i zastřešené parkování nedaleko hotelu. Původní zlatnická dílna vám tak nabízí nejen neopakovatelnou atmosféru, ale i kompletní servis a ničím nerušené pohodlí. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Udělejte si čas na Prahu i na sebe.
Zážitek skutečné historie
2Možná vás ranní sluneční paprsky probudí dříve než obvykle. Praha zalitá zlatým světlem za brzkou ranní procházku rozhodně stojí. A z hotelu U Zlatého stromu je to jen pár kroků ke Karlovu mostu s výhledem na celý Pražský hrad i Malou stranu. Opačný směr vás zavede přímo na Staroměstské náměstí. Nechte na sebe působit tisíc let. Praha se vám vtiskne do srdce a zůstane tam navždy jako vzpomínka na jedny z nejkrásnějších chvil vaší dovolené.
2 (1)
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA