Rybář Jakub Vágner a exotická zvířátka v zahradě Slovanského domu

Program pro děti

Jakub Vágner


Dne 13.6. se zahrada Slovanského domu promění v exotickou oázu s bohatým programem pro děti i dospělé.
Od 17:00 do 19:00 hodin budou mít všichni návštěvníci možnost obdivovat živá zvířátka z bezprostřední blízkosti.
Pro děti zde budou připraveny kreativní dílny, ve kterých se ocitnou na tropickém ostrově plném dobrodružství. Chlapci se přiučí námořnickým uzlům a trikům při rybaření. Děvčata se díky vlastnoručně vyrobeným šperkům z darů moře promění v malé mořské víly.
„Na svoje si přijdou i dospělí. Budou mít možnost přenést se na exotická místa, která navštívil na svých dobrodružných cestách nejslavnější český rybář Jakub Vágner. Jeho poutavé vyprávění ze světa rybolovu si získalo nemálo příznivců“, dodává Anna Antoňaková, Event Manager Slovanského domu.
Nezmeškejte toto zábavné odpoledne pro celou rodinu v příjemném prostředí zahrady Slovanského domu v samotném centru Prahy.
Slovanský dům
Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou. Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy. V letošním roce oslavuje Slovanský dům 13. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina.
www.slovanskydum.com
SLOVANSKY-DUM-VAGNER-POZVANKA-v031

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama