REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Rosviťte s námi vánoční stromek a užijte si hrnčířské a řemeslné trhy

Vánoční trhy v Holešovicích

Zveme Vás i letos, na neopakovatelnou atmosféru Vánoc na pražském Výstavišti – Holešovice, které se nachází v centru hlavního města (7. – 16. 12. 2012).
Každoročně se těší velkému zájmu Pražanů i mimopražských návštěvníků, naleznou zde tradiční atmosféru Vánoc, kterou v obchodních centrech nezažijí!
Prodejní stánky s tradičním vánočním zbožím a občerstvením podtrhnou tento vánoční čas a příjemné posezení u dobrého jídla, kávy, punče či vína; odpočinete si od předvánočního shonu a získáte inspiraci pro výběr vánočních dárků, výzdobu stromků nebo kupte něco pod stromeček pro své blízké. Bude představena široká paleta vánočního sortimentu, ale i spotřebního zboží. Chybět samozřejmě nebudou ani dekorační předměty pro vánoční výzdobu, které si bude možné vybrat přímo u výrobců tradičních vánočních ozdob nebo výzdobu Vaší štědrovečerní tabule.
Podporou pro Váš výběr dárků získáte také na HRNČÍŘSKÝCH A ŘEMESLNÝCH TRZÍCH (7. – 9. 12. 2012), i zde budete mýt bohatý výběr z ručně vyráběného zboží a přímo Vám řemeslníci představí ukázky jejich výroby, ale i na JARMARKU OnaDnes (16. 12. 2012).
V doprovodném programu Vás pobaví svými ukázkami ti nejmenší s kouzelnými vánočními scénkami na vánoční téma s názvem „KOUZLO POHÁDEK“ a „Z POHÁDKY DO POHÁDKY.
Vánoce jsou svátkem především pro rozzářené tváře dětí, pro které je zde připraveno spoustu zajímavé zábavy, prolézaček, skládaček, her …
Těšíme se na Vás všechny „malé i velké“ a zveme Vás na pražské Výstaviště – Holešovice!
Areál Výstaviště 67, P.O. BOX 44
170 90 Praha 7 – Holešovice
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA