REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Rosteme pro život – 8. rodinný veletrh smysluplných hraček a pomůcek opět v Praze

Již brzy v Praze!

Tradiční rodinná výstava smysluplných hraček a pomůcek, s kterými je zábava si hrát a současně děti mnohému naučí.
Zajímáte se o to, jak se vaše dítě může přirozeně rozvíjet? Máte chuť si s dětmi pořádně pohrát a vidět, co je baví? Přijďte se inspirovat 3. nebo 4. listopadu na 8. ročník rodinného veletrhu smysluplných hraček v Praze v prostorách fakultní ZŠ Barrandov II, V Remízku. Událost Rosteme pro život je určena pro celou rodinu. Najdete na ní prodejce, přednášky, inovativní školy i divadélko. Rodiče zde nakoupí kvalitní smysluplné hračky a mohou si s dětmi hrát a tvořit ve více než 35 připravených dílničkách.
„Veletrh Rosteme pro život nabízí na jednom místě širokou paletu kvalitních smysluplných hraček, které přirozeným způsobem podporují rozvoj a vzdělávání dětí. Využijte možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit krásné dřevěné hračky, stavebnice, hry, potřeby pro výtvarné i jiné tvoření, zajímavé knížky, širokou škálu didaktických pomůcek a další věci, které nás při cestě rodičovstvím oslovily. Letos nově rozšiřujeme program o nabídku přednášek. Těšit se můžete třeba na Veroniku Vieweghovou. Pozvali jsme také zástupce inovativních škol. Pro děti se bude hrát i divadélko.“ představuje veletrh jeho zakladatelka Kamila Murariková.
Rosteme pro život je rodinný veletrh. Naší prioritou je vytvořit pestrý a smysluplný prostor, ve kterém prožijete naplňující den s rodinou. Děti na veletrhu vřele vítáme, máme je rádi a bývá jich tu tak i hodně. Tradičně je pro ně připraveno nepřeberné množství oblíbených dílniček, kde si mohou společně s rodiči vyzkoušet nové hračky, hrát si, stavět nebo tvořit. Rodiče tak vidí, co je baví a zajímá.
Hračky a pomůcky představí přes 60 vystavovatelů z celé České republiky. V sobotu se budou konat v divadelním sále školy přednášky pro rodiče zaměřené na rozvoj a vzdělávání dětí. V neděli se zase děti budou moci podívat na divadélko. Každý si najde to, co jeho samotného nejvíce oslovuje.
Na akci se můžete stát malým prodejcem i vy. Přebývají vám doma hračky nebo didaktické pomůcky, ze kterých už děti vyrostly? Dejte druhou šanci kvalitním hračkám a potřebám, které udělají radost dalším. Využijte náš bazárek přímo na veletrhu.
Více informací najdete buď na Facebookové události: https://goo.gl/gVu7rj ; nebo na našich webových stránkách: https://rostemeprozivot.cz
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA