ROPE SKIPPING CAMP

[inspic=899,left,fullscreen,thumb]Rope skipping camp proběhne v termínu 4. – 11. 7.2009 ve velmi atraktivním sportovním areálu Sport life ve městě Rumburk.
Rope Skipping je jedinečný sportovní projekt, který vás vrátí do kondice a který je určený mužům, ženám a mládeži, budete aktivně sportovat čtyři hodiny denně pod vedením zkušených českých, ale i zahraničních lektorů.
Obsahem jednotlivých lekcí budou zejména aktivity se švihadly doplněné o další formy cvičení (core training, stretching, plavání, hry aj).
V areálu jsou rovněž k dispozici tenisové kurty, squashové kurty, bowling, wellness a bazén.
Cena campu: 2500,- Kč – zahrnuje celkem 28 hodin výuky vedených lektorem
Ceny ubytování: viz dále – ubytování pro každého dle individuálních požadavků
Poznámka: osoby mladší 18 ti let pouze za doprovodu rodičů či trenérů.
Sportlife Centrum se nachází v nádherném prostředí Českého Švýcarska.[inspic=900,right,fullscreen,thumb]
K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště jako je víceúčelová sportovní hala. Hala je připravená na florbal, tenis, volejbal, nohejbal, sálový fotbal, házenou, badminton. Čtyři bowlingové dráhy, dva squashové kurty, čtyři ping-pongové stoly, šipky a fitness centrum.
V areálu tři kurty na plážový volejbal, tenisový kurt (antuka), volejbal (antuka), nohejbal (antuka), francouzské koule (pentanque), st. tenis-betonový stůl, minigolf, ve večerních hodinách vše pod umělým osvětlením.
[inspic=901,left,fullscreen,thumb]Koupaliště čtyřicet krát padesát metrů, hloubka 1,8 metrů, včetně filtrované vody a sociálního zařízení. Od 15. června do patnáctého září je pod dozorem plavčíků.
Dále pak možnost on-linebruslení, využití cyklostezek cca 60 km, hypostezky, dobře značené turistické stezky, běžkařské tratě, sjezdové tratě vzdálené od areálu cca dvanáct km.
V blízkém okolí se nachází atletický stadión, krytý zimní stadión, krytý plavecký bazén cca 300 metrů, umělý fotbalový trávník ve Varnsdorfu a v Dolním Podluží. Město Krásná Lípa vám umožní adrenalinový zážitek lezením na horskou stěnu.
Na ranči Malevil vzdáleném od nás 25 km si zahrajete golf.[inspic=903,right,fullscreen,thumb]
Sportlife Centrum nabízí kompletní zázemí pro sportovní oddíly, organizace a školy. Poskytne vše, co vaše sportovní soustředění bude potřebovat. Centrum má dlouholeté zkušenosti s přípravou sportovních soustředění oddílů a škol. Sportoviště jsou přímo v areálu Sportlife Centra. Ideální podmínky jak pro kondiční, tak pro herní soustředění. Můžete využít půjčovnu kol a vyzkoušet tak hustou síť cyklostezek s možností použití příhraničních tras po výborně udržovaných německých cestách.
OBJEDNAT CAMP můžete zde nebo na www stránkách zde
Kontakt:[inspic=902,right,fullscreen,thumb]
Rope skipping®- švihadla ČR
Nad Královskou oborou 23/203, kurzy – UK FTVS Praha 7 Trója
170 00 Praha 7
Česká Republika
Telefon: 733 523 532
E-mail: ropeskipping@seznam.cz
, www.ropeskipping.myeshop.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama