REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Rodinný zábavní park Zlín

plakat_otevreni_mDatum konání : 23.10.2009
Místo konání : Galaxie Zlín

Slavnostní otevření
Dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní otevření rodinného zábavního parku Galaxie Zlín.
Program:
13.00 Otevření haly
14.00 Slavnostní zahájení za účasti představitelů zlínského kraje a Statutárního města Zlín
Zahraje hudební skupina JACKYE,vystoupí kejklíř Pupa se svými nezapomenutelnými kousky a možná přijde i kouzelník.

Děti ve Zlíně mají možnost objevovat novou Galaxii

Zlínské maminky se už nemusí obávat, že jim na podzim na hraní s dětmi zůstanou pouze zablácená či zasněžená pískoviště. Na Vršavě ve Zlíně totiž vyrostl první zastřešený rodinný zábavní park v kraji. Do provozu bude multifunkční hala uvedena 23.10.2009. V zahraničí jsou tato centra velmi populární, v ČR jde však o zcela jedinečný projekt, který pod jednou střechou nabízí zábavu, sport a odpočinek pro celou rodinu.
Zábava a atrakce
Na ploše 2500 metrů čtverečních je připraveno bezmála dvacet hracích a sportovních zařízení především pro děti od dvou do dvanácti let, ale na své si přijdou i starší sourozenci a rodiče. Narozdíl od komerčních obchodních center a klasických dětských koutků v této hale naleznou děti spoustu překvapení a řadu nezvyklých atrakcí, které je animují k pohybu a různým hrám. Každá z atrakcí symbolizuje jinou planetu či galaxii.Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.

Přísné bezpečnostní podmínky

Všechna zařízení v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou i dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra nebo si sami vyzkoušet některé z atrakcí.
Pro rodiče
Kromě zmiňovaného občerstvení park GALAXIE nabízí rodičům čtenářský koutek či sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů je tak možno prožít v Galaxii společně celý den plný zábavy, pohybu i odpočinku.

Ostatní služby

Školy a jiné kolektivy zase mají možnost výletu do tohoto zábavního parku spojeného se vzdělávacím a tělovýchovným programem.
Jako bonus nabízí hala také velmi oblíbené oslavy dětských narozenin. Spokojené a šťastné jsou pak nejen děti, ale i maminky, které si narozeninový den své ratolesti užijí v klidu a bez stresu.
Díky významné finanční podpoře z Evropských fondů bylo navíc možno celý areál doplnit o hotel, wellness, stylovou restauraci, půjčovnu kol, in-line bruslí a venkovní posezení, které budou v provozu za několik týdnů po otevření haly.
Kontakt:
+420 777 204 321
+420 607 237 416
www.galaxiezlin.cz.
www.bongobrno.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA