Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz přebírá společnost Paseo, s.r.o.

Společnost Paseo s.r.o. rozšiřuje akvizicí portálů Rodinnevylety.cz a Tipynavylet.cz své portfolio portálů zaměřených na cestování a volný čas. Od ledna tak provozuje kromě již známého portálu Vyletnik.cz ještě dva nové servery:
Rodinnevylety.cz provozuje od ledna 2008 společnost Paseo, s.r.o.

Tipynavylet.cz narozdíl od Vyletnik.cz, kde je obsah tvořen autorským týmem, je obsah serveru Tipynavylet.cz tvořen samotnými návštěvníky, kteří zde mají možnost ukládat texty, fotografie a další informace do předem definované struktury stránek.
Paseo zahrnuje do své skupiny i katalog Cestujme.cz zaměřený na shromažďování informací o stránkách zaměřených na cestování obecně. Naleznete zde spoustu informací nejen o Česku, ale i o celém světě. Dohodou s provozovatelem se Paseo s.r.o. stalo výhradní společností pro prodej reklamního prostoru na stránkách Cestujme.cz. Spolupráce by se však v tomto roce měla rozrůst i na úrovni obsahových informací.
Prví projekt společnosti Paseo s.r.o. Vyletnik.cz se po prvním roce působení na trhu dostal mezi nejnavštěvovanější obsahové portály se zaměřením na cestování. V letošním roce přinese Vyletnik.cz svým návštěvníkům další novinky, v krátké době přibudou online mapy s možností plánování výletů, rozšíří se také nabídka dnes již funkčního aktivního odesílání tipů na výlet emailem. V roce 2008 bude také Vyletnik.cz zpřístupněn uživatelům všech mobilních sítí (v současné době mohou plánovat své výlety přes mobil jen uživatelé T-mobile). Turistické trasy čeká rozšíření obsahu o naučné stezky a v místopisném rejstříku přibude celá řada dalších zajímavých míst. Jelikož jsou dnes pěším turistům i cyklistům zpřístupněny bez větších omezení i příhraniční oblasti sousedních zemí, připravuje Vyletnik.cz popis právě těchto turistických oblastí přiléhajících k České republice.
Paseo se propojením a doplněním obsahu internetových projektů a vysokou návštěvností celé skupiny kolem Vyletnik.cz stává dominantním hráčem na poli internetových portálů oslovujících cílové skupiny se zájmem o cestování, trávení volného času, turistiku a sport.
Paseo group
Součástí skupiny portálů Paseo group jsou od ledna :
www.vyletnik.cz
www.rodinnevylety.cz
www.tipynavylet.cz
www.cestujme.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama