REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Rezidence Vyšehradská

Rezidence Vyšehradská
Rezidence Vyšehradská

Příjemné ubytování v osmi nově komfortních a pohodlných apartmánech v samém srdci Karlových Varů. Apartmány se nacházejí v klidné lázeňské části Karlových Varů. V blízkosti rezidence se nachází kolonáda s Vřídlem, Kostel sv. Máří Magdalény a hotel Imperial. Zde je možnost zajištění luxusních snídaní a lázeňských procedur během celého pobytu.
Nabízíme osm nově zařízených a zrekonstruovaných apartmánů: třílůžkové apartmány s kuchyní, třílůžkové apartmány bez kuchyně, dvoulůžkový apartmán s kuchyňským koutem a balkónem, šestilůžkový apartmán s oddělenými ložnicemi a kuchyňským koutem a loft. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. Některé nabízejí i balkon s kouzelným výhledem na město. Celý dům pokrývá bezplatné kvalitní Wi-Fi připojení. V celém domě je instalováno požární odvětrání veřejných prostor a ve všech apartmánech požární hlásiče. Apartmány jsou pod dvojím uzamčením.
vys011
Ve všech apartmánech jsou k dispozici špičkové Smart LED televize LG s úhlopříčkou 123 cm, FullHD rozlišením 1920 × 1080, integrovaným Wi-Fi a webovým prohlížečem webOS Tv. Funkce SmartShare Vám umožní sledovat nejen televizní programy, ale i zábavu uloženou na Vašich chytrých zařízeních (telefony, tablety nebo notebooky).
Nedaleko je k dispozici parkování v garážích (za poplatek). Domácí zvířata jsou po domluvě povolena za příplatek.
Hovoříme Vaším jazykem!
vys013
REKLAMA

Rezidence Vyšehradská

adresa: Vyšehradská 9, Karlovy Vary, 360 01
telefon: +420 608 268 459
e-mail: [email protected]
www.residence-vysehradska.cz
vys017

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA