REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Restaurace a penzion U Větrného mlýna

U Větrného mlýna

Ubytování a restaurace v příjemném prostředí Horňácka. Nové, moderní pokoje, vyhlášená místní kuchyně, pravidelné kulturní akce a vstřícná, příjemná obsluha.
Ubytování v příjemném, klidném prostředí, v nově zařízených pokojích s klimatizací a wi-fi. Vyhlášené dobroty z našeho kraje připravujeme v naší restauraci z lokálních surovin. Žízeň u nás zaženete kvalitním ležákem z regionálního pivovaru Uherský Brod, nebo některou z právě naražených pivních specialit. Trubky pravidelně čistíme.
V letních měsících pořádáme na zahradě penzionu kulturní akce – večery cimbálu, srazy heligonkářů, a další. Penzion vám rádi pronajmeme pro soukromou oslavu. K dispozici je venkovní krytý bar a pódium s posezením, dětský koutek a mnoho dalšího.
Cyklisté mají na dosah všechny cyklotrasy Bílých Karpat, lyžaře potěší blízkost Filipova údolí, a pěší turisté mohou objevovat krásy svérázného slováckého kraje po celý rok. V prostorách penzionu je k vidění stálá expozice mlynářství a života na Horňácku. Doporučujeme také navštívit naši místní dominantu, větrný mlýn v Kuželově. S výběrem vhodného výletu vám rádi pomůžeme, turistické mapy vám poskytneme zdarma.
PENZION U VĚTERNÉHO MLÝNA
adresa: Kuželov 32
tel.: 775 357 220
email: [email protected]
www.uvetrnehomlyna.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA