RESPECT FESTIVAL 2015: Bubenická dílna pro nejmenší

Workshop pro děti

Workshop pro děti


Respect festival nezapomíná na děti ani letos – v předstihu si pro ně přichystal na čtvrtek 28. května na 10:00 bubenickou dílnu v režii profesionální bubeníka Miloše Dvořáčka. Interaktivní workshop spojuje zábavu a nauku o hudebních žánrech, při němž jsou účastníci vtaženi do rolí zpěváka, bubeníka, rappera či beatboxera. Workshopu se mohou zúčastnit děti ve věku 6-12 let. Akce je doprovodným programem 18. Respect festivalu.
„Důležitým aspektem pro práci např. s dospívajícími žáky je pro mne propojení aktuálních hudebních žánrů jako jsou hip-hop,beatbox atd., jež jsou mezi dospívajícími nejoblíbenější poslechovou hudbou a které lze vnímat jako velmi kreativní a perspektivní hudební činnost nejmladší generace, s komplexnějším kontextem, bez kterého se tyto žánry stávají povrchní zábavou. Posluchači během programu pochopí a nahlédnou do zákulisí vzniku a původu současné hudby, minulost a přítomnost dostane kontinuitu.“
Miloš Dvořáček se hře na bicí a perkuse věnuje více než 20 let. Během svého života spolupracoval s řadou hudebníků tuzemské umělecké špičky, zmínit lze například Petra Hapku, Ivu Bittovou, Ester Kočičkovou, Pavla Fajta či Romana Holého. .
Držitelé vstupenky na Respect festival 2015 mají vstup zdarma!
Vstupenky za 50 Kč lze zakoupit na pokladně Paláce Akropolis v den konání workshopu 28. května. 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama