REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.9. a svátek má Michal

Rekreační zařízení Olšina

Rekreační zařízení Olšina
Rekreační zařízení Olšina leží asi 6km od Horní Plané, při jižním okraji Vojenského výcvikového prostoru Boletice, na hrázi stejnojmenného rybníka Olšina, který je nejvýše položeným chovným rybníkem v Čechách.
Kdo nás navštíví, ocitne se v překrásné přírodě a klidném prostředí, což je přímo ráj pro odpočinek a relaxaci na Šumavě. Jsou zde výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo v zimních měsících pro lyžování.

V rekreačním zařízení Olšina nabízíme několik typů ubytování – hotel Michala a chata Lesana pro náročnější hosty, kteří mají rádi komfort, dále jsou zde k dispozici zděné či srubové chatky pro rodinné dovolené. Zájemci najdou v nabídce i typickou turistickou ubytovnu. Celková kapacita rekreačního zařízení Olšina je 160 lůžek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAV areálu nechybí kurty na tenis s umělým povrchem, minigolf, dětské hřiště se skákacími atrakcemi, půjčovna kol a sportovních potřeb, venkovní posezení, ohniště i udírna. Letním lákadlem je nově vybudovaná písečná pláž na břehu rybníka.

REKLAMA

Pro ubytované hosty je možnost sportovního rybolovu na soukromém rybníčku. Centrální parkoviště se nachází u hlavní budovy.

V našem rekreačním zařízení si užijí pohodovou dovolenou všichni, jak děti, tak dospělí, aktivní sportovci i lidé, co mají rádi lenošení. A nezáleží na ročním období…

REKLAMA

Rekreační zařízení Olšina
Olšina, 382 26 Horní Planá
737 226 560, 739 485 274
[email protected]
www.vls.cz/cs/rekreacni-zarizeni/olsina/uvod

olsina05
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA