Rakousko – zima plná radosti ze života

Děti to v Rakousku milují - Lamm Tom Ikarus

Děti to v Rakousku milují – Lamm Tom Ikarus


Rakousko nabízí úžasné lyžování, krásnou přírodu, vysoký standard ubytování v malebných alpských střediscích, moderní lanovky a vleky… a to vše blízko a za dostupnou cenu.
Stačí přejet jižní hranice a za chvíli jste v rakouských Alpách, kde od listopadu do konce dubna najdete lyžařské terény, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi. V půjčovnách si pronajmete nejnovější typy lyží a snowboardů všech kategorií, jsou tu velmi dobře vedené lyžařské školy pro děti od nejútlejšího věku.
Freeride na Goldecku - Korutany RTineSteinthaler_KaerntenWerbung

Freeride na Goldecku – Korutany RTineSteinthaler_KaerntenWerbung


V Rakousku najdete vysokohorská ledovcová střediska, menší i obrovské lyžařské areály, které přes několik údolí spojují více míst, takže za jeden den vše nestačíte projezdit, nemluvě o nekonečných freeridových terénech v divoké přírodě.
Zimní dovolenou si můžete naplánovat do rušnějších mondénních míst s bohatým nočním životem či si dopřát romantiku v malebných horských vesničkách. Apartmány jsou prostorné a dobře vybavené. K regeneraci po dni stráveném na lyžích lákají příjemná wellness centra s bazény, mnoha druhy saun a nabídkou masáží.
Informace a tipy na zimní dovolenou v Rakousku najdete na stránkách www.austria.info/cz.
Zimní pohoda v Lech Zuers na Arlbergu (c) Lech Zuers Tourismus GmbH

Zimní pohoda v Lech Zuers na Arlbergu (c) Lech Zuers Tourismus GmbH

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama