Rakousko v zimě – elixír života

Radovánky na sněhu


Rakousko nabízí úžasné lyžování, krásnou přírodu, vysoký standard ubytování v malebných alpských střediscích, moderní lanovky a vleky . . . a to vše blízko a za dostupnou cenu.
Namířit lyže dolů po široké lyžařské „dálnici“ na ledovci a nechat se za jízdy ovívat mrazivým vzduchem? Divoce sjíždět volným terénem, kde se i zkušeným  borcům tají dech? Nebo si raději užít pohodovou rodinnou lyžovačku níže v údolí? To všechno a mnohem víc je možné. V Rakousku – v zemi, kterou máte doslova za humny.
K návštěvě zvou stovky lyžařských středisek po celé zemi, od Dolního Rakouska na východě až po Tyrolsko a Vorarlbersko na západě. Ať se vydáte kamkoli, čeká vás vedle perfektně upravených lyžařských tratí také výtečné zázemí v podobě lyžařských restaurací, aprés-ski barů či dokonale fungující veřejné dopravy. A navíc: v rakouských střediscích najdete ubytování, které vyhoví každému rozpočtu, od mezinárodně proslulých wellness hotelů po útulné rodinné penziony a cenově výhodné soukromé pokoje.
A pokud vás sjezdovky na chvíli omrzí, zkuste na chvíli něco jiného. Třeba si půjčte skialpinistické vybavení, udělejte si výlet volným terénem na sněžnicích nebo se vydejte po zasněžených horách pěšky po některé z upravených zimních cest.
Informace o zimní dovolené v Rakousku získáte na oficiálních stránkách Rakouské národní turistické centrály http://www.austria.info/cz

 
 

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama