REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

První jarní bleší trh v Mikulově

Bleší trh v Mikulově
Bleší trh v Mikulově

S oteplením se rozbíhá kulturní sezóna také v Mikulově. Již v loňském roce k ní přispěla skupinka mikulovských občanů, která zorganizovala několik Bleších trhů.
Chtějí pokračovat v této tradici a již nyní připravují první jarní ´blešák´. Ten se uskuteční v neděli 28. dubna od 10 hodin.
Návštěvníci budou moci nakoupit na Náměstí u Tajemného sklepení, v Domě u Bylinkáře  a navíc v jednom z prodejních stánků, kde bude Domov pro zvířata MINARET v Bulharech. Ten má nabízet mnoho zajímavých předmětů, a jak říká jeho majitel Zbyněk Nunvář: „nejen pro majitele zvířat“.
Celý výtěžek z prodeje bude určen výhradně na krmivo, veterinární ošetření a kastraci útulkových zvířat. Také na Kapucínské ulici uvnitř i před EAT ART GALLERY bude k mání kromě různých „pro nás nepotřebných věciček, ale vám mohou udělat radost“, také obrazy a myslivecké trofeje. Další část bleších trhů bude na druhém konci této ulice v nově otevřeném obchůdku BAZAR A DÁRKY, i před ním. Konec akce je plánovaný na 15. hodinu, tato hodina je však pouze orientační. Akce může skončit dříve nebo později – vše závisí na vůli prodejců a samozřejmě na vás, návštěvnících.
EAT ART GALLERY s.r.o.
Kapucínská 1, 692 01 Mikulov, Česká republika
Otevřeno: ČT, PÁ 16–22; SO, NE 12–22;
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA