Prohlídky skladů filmových kostýmů na Barrandově

Barrandovský Fundus přichází s novým tématem prohlídek pro malé i velké návštěvníky. Tentokrát si přijdou na své hlavně fanoušci Vladimíra Menšíka a jeho pohádkových i komediálních rolí.
K vidění bude ucelená kolekce kostýmů z pohádek Princ a Večernice a Jak se budí princezny a také originální kostýmy z oblíbené komedie Jak utopit doktora Mráčka aneb konec vodníků v Čechách.
Děti se ve společnosti Sněhurky vydají po stopách neposedného skřítka Barrandováčka a zatoulaných trpaslíků, pokusí se najít kouzelnou buřinku pana Tau a poznají, kde se češou princezny. Na své si u nás přijdou všichni filmový fanoušci, kteří tu mají možnost prohlédnout si zblízka dochované originály ze známých filmů a dozvědět se to nejzajímavější ze zákulisí kostýmní výpravy.
Upozornění:
Prohlídku je možné navštívit pouze po rezervaci uskutečněné nejpozději 24 hodin před jejím začátkem, zprávou zaslanou na e-mailovou adresu prohlidky@barrandov.cz. Nezapomeňte uvést počet osob (včetně dětí) a čas.
Platná je pouze rezervace, která Vám byla z naší strany zpětně potvrzena e-mailovou zprávou. Tímto způsobem se snažíme usměrňovat velkou poptávku o prohlídky filmových kostýmů a zajistit, aby pro vás byla návštěva Fundusu příjemným zážitkem, což by nebylo možné, pokud bychom překračovali kapacitu skupin. Děkujeme za pochopení.
Důležité informace:
Nenechte si ujít následující prohlídku, která se koná 3. března a rezervujte si místa již nyní na e-mailu prohlidky@barrandov.cz.
K budově kostýmního Fundusu se dostanete vstupem do areálu Barrandov Studia (Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5) přes zadní vjezdovou vrátnici z ulice Geologická, MHD pak z tramvajové zastávky K Barrandovu (č. 12, 14, 20) či z autobusové Na Vrškách (246, 248,192).
Více informací: www.barrandovstudio.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama