Prográmek Cyklotrasy

Představte si program, kterému zadáte (z mapy či seznamu) startovní místo, několik míst průchozích a místo cílové. Zvolíte kritéria vyhledání, například typ povrchu cesty, a necháte program vygenerovat Vaši vlastní trasu. Její průběh můžete sledovat na mapě, itineráři nebo na grafickém výškovém profilu.

Prográmek Cyklotrasy můžete za pár stovek zakoupit na www.cyklotrasy.info . Pokud nechcete investovat do prográmku, ale chtěli byste z něj vybrané cyklotrasy, navštivte rubriku Cyklotrasy na Vyletnik.cz, kde najdete mnoho tipů na zajímavé trasy a je zde publikována i mapka převýšení a itinerář. Některé z nich, které jsou jednodušší a vhodné i pro děti, Vám v této sezóně přineseme v této rubrice i na Rodinnevylety.cz
Cyklotrasy Vám poskytnou řadu informací jako je nadmořská výška, zeměpisná poloha, u významnějších míst i podrobný text a fotografie, délky úseků, čísla silnic, čísla cyklotras, typy povrchů, turistické i cyklistické značení. U tras je možno sledovat jejich celkovou délku, převýšení, sklon, u připravených tras i obtížnost a typ vhodného kola.

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama