Princezny a princové si v zámku dají dostaveníčko v květnu

Ples princezen
Zámek Napajedla zažije velkou událost.
Dostaveníčko si tam dají princezny a princové, kteří budou mít 20. května od 15 hodin svůj ples. Zábavné odpoledne je určené především pro děti milující nejrůznější pohádky. Malí šlechticové si mezi s sebou vyberou miss princeznu Fitněnku nebo se potkají s císařem a císařovnou.
„V pohádkové atmosféře si děti vyzkouší některou z historických aktivit, například si vyzkouší, jak tančí princezny. Na plese budou děti soutěžit i o postup do finále v Brandýse nad Labem, kde budou k zhlédnutí i ty nejlepší sestavy ze soutěže nazvané O Pohár princezny Fitněnky,“ přiblížila program jedna z organizátorek Hana Srncová.
V napajedelském zámku se uskuteční mimo jiné i vystoupení kouzelníka Jiřího Hadaše, pohádková diskotéka, tvořivá dílna, historický jarmark nebo vystoupení šermířů. Učit se budou i historické tance. Na programu je i pasování na Krále a Královku.
Akci organizuje Sdružení Děti fitness aneb sportem proti drogám.
Současně můžete na zámku navštívit výstavu Afrika a výstavu historických kočárků, prohlídku zámku a další. V sobotu i v neděli od 10:00 do 16:00 hodin.
 
Zámek Napajedla s.r.o.
Zámecká 265
763 61 Napajedla

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama