Princeznovský bál

Již 6 ročník princeznovského bálu!
Datum konání : 1.8.2009
Místo konání : Praha

Vydavatelství Egmont ČR a časopis Princezna Vás srdečně zvou na 6. princeznovský bál, který se bude konat v sobotu 1. srpna na státním zámku Hluboká nad Vltavou.
Oblíbený bál všech princezen a princů, který je naplánován na první srpnový den, vypukne v 10 hodin dopoledne. Už od dopoledních hodin se tedy všechny děti mohou zúčastnit spousty nejrůznějších her a aktivit. Jelikož jde o ples princezen, bude doprovodný program plný dobových představení a turnajů.
Během dne bude k vidění Turnaj pro královnu, ve kterém se utkají udatní rytíři v dobových zbrojích a Duel, ve kterém půjde o ukázky soubojů s kordy, šavlemi, meči a štíty. Nesmí chybět ani trocha romantiky, proto bude pro všechny připravena ukázka temperamentního španělského tance. Princezny a princové, kteří si budou chtít tanec sami vyzkoušet, se budou moci zúčastnit výuky tanců.

Všechny děti, které se 6. princeznovského bálu zúčastní v kostýmech, budou po splnění úkolů odměněni hezkým dárkem.

Na správném bále nesmí chybět ani překvapení. Na speciální pozvání společnosti Egmont přijede velmi vzácný host. Pohádková postava, která v České republice ještě nikdy nebyla! A nepřijede sama, přiveze si společníka. Přijďte první srpnovou sobotu mezi nás a sami uvidíte.
Kontakt:
Žirovnická 3124
Praha 10
11000
+420 224 800 768
veronica.loudova@egmont.cz
www.egmont.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama