REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 11.12. a svátek má Dana

Příměstský tábor na poslední chvíli? Žádný problém v Creative World!

Creativ World
Creativ World

Prázdniny jsou za dveřmi a vy ještě nevíte, kde si vaše děti užijí zábavu? V Creative World na Zličíně mohou prožít bezva prázdniny na příměstském táboru!
Creative World je zábavní park měnící se podle ročního období. Zábava v parku je založena zejména tvorbě, poznání a pohybu. U nás si děti vyrábějí spoustu dekorací, dárků nebo dobrot pro sebe a pro své blízké, dovádí po celém areálu a užívají si naučné stezky, pískoviště, vodní hrátky, soutěží s našimi animátory v roli pohádkových postav, v relax hale čeká spousta her od Piatniku, hračky od Playmobilu, vílí království nebo koutek kněžny Hortenzie. Vedle denně nabitého programu nabízí Creative World dobré jídlo zejména od českých farmářů.
Táborové turnusy jsou postaveny vždy od pondělí do pátku, za celý turnus včetně stravy a pitného režimu zaplatíte 3800Kč. Děti si např. projdou stezku národního bohatství, budou vyrábět marmelády nebo šperky, naučí se základy facepaintingu, upečou koláče a připraví domácí limonády, v srpnu se vydají po dožínkové stezce, vyrobí si lapač snů, prázdninovou masku a mnoho dalšího! Zábava za každého počasí. Více na .
cerativ_w
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA