Příměstský tábor na poslední chvíli? Žádný problém v Creative World!

Creativ World

Creativ World


Prázdniny jsou za dveřmi a vy ještě nevíte, kde si vaše děti užijí zábavu? V Creative World na Zličíně mohou prožít bezva prázdniny na příměstském táboru!
Creative World je zábavní park měnící se podle ročního období. Zábava v parku je založena zejména tvorbě, poznání a pohybu. U nás si děti vyrábějí spoustu dekorací, dárků nebo dobrot pro sebe a pro své blízké, dovádí po celém areálu a užívají si naučné stezky, pískoviště, vodní hrátky, soutěží s našimi animátory v roli pohádkových postav, v relax hale čeká spousta her od Piatniku, hračky od Playmobilu, vílí království nebo koutek kněžny Hortenzie. Vedle denně nabitého programu nabízí Creative World dobré jídlo zejména od českých farmářů.
crew_3Táborové turnusy jsou postaveny vždy od pondělí do pátku, za celý turnus včetně stravy a pitného režimu zaplatíte 3800Kč. Děti si např. projdou stezku národního bohatství, budou vyrábět marmelády nebo šperky, naučí se základy facepaintingu, upečou koláče a připraví domácí limonády, v srpnu se vydají po dožínkové stezce, vyrobí si lapač snů, prázdninovou masku a mnoho dalšího! Zábava za každého počasí. Více na .
cerativ_w

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama