REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 8.6. a svátek má Medard

Přemýšlíte, kam zajet nasát adventní náladu?

19. 11. 2012

Olomouc

Přijeďte si před Vánoci odpočinout, zasportovat a nakoupit poslední dárky pod stromeček do Olomouce.
V historickém centru nejkrásnějšího českého města na Vás čekají kouzelné vánoční trhy.
V sobotu 24. 11. 2012 se poprvé rozsvítí vánoční stromeček na olomouckém Horním náměstí a za zvuku vánočních koled začne v centru Olomouce ten pravý předvánoční mumraj. A že se letos máme na co těšit!
K dispozici je více než osmdesát stánků s rukodělnými výrobky,  pravými českými pochutinami, Ježíškovou dílnou pro nejmenší i vyřezávaný betlem. Příjemnou atmosféru dokreslí bohatý kulturní program. Na pódiu se během vánočních trhů vystřídá na 60 interpretů populární, jazzové i klasické hudby. Pro děti jsou připravena pohádková představení, klauni, žongléři i Mikulášská nadílka.
Pokud v sobě máte navíc sportovního ducha, jistě Vás potěší kluziště umístěné přímo na olomouckém Horním náměstí. Ledová plocha je zájemcům přístupná denně od 10 do 22 hodin zcela zdarma. Dokonce ani brusle nemusíte vozit s sebou, k zapůjčení jsou přímo na místě za mírný poplatek. Kluziště je nejen součástí vánočních trhů, ale nadšeným sportovcům bude k dispozici přes svátky vánoční až do Tří králů.
Více na: www.kluzisteolomouc.cz.
Zahřát se kromě bruslení můžete také skvělými punči. Vánoční trhy v Olomouci nabízejí jako jediné v České republice originální kvalitu Norimberského vína a punče. Složení vína je přísně kontrolováno a po generace je receptura každého výrobku stejná. Pochutnat si mohou samozřejmě i děti – dětské nealkoholické punče jsou velmi oblíbené.
Tak už neváhejte a přijeďte i s celou rodinou prožít advent tentokrát trochu jinak!
Program olomouckých vánočních trhů: www.vanocnitrhy.eu.
Informace získáte na Informačním centru Olomouc v podloubí olomoucké radnice.
Speciální nabídka adventních víkendových pobytů – viz leták advent.
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA