REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.12. a svátek má Barbora

Přemýšlíte, jak zpestřit nejen deštivá odpoledne pro sebe i pro vaše děti? Co takhle navštívit VR hernu Virze a užít si spoustu zábavy?

Chcete okusit boj na život a na smrt se zombíky, ale apokalypsa je v nedohlednu? Chcete být Spidermanem, ale bojíte se kousnutí pavoukem? Nebo jste se vždycky chtěli stát elitním lučištníkem a likvidovat nepřátelské skřety, ale žádní na vás neútočí? Díky virtuální realitě ve VR herně Virze si můžete vaše sny splnit a užít si při tom moře zábavy!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

VR herna Virze: Spousta aktivní zábavy i při nepřízni počasí!

Nová, moderní VR herna Virze v Plzni nabízí skvělou aktivní zábavu pro jednotlivce, skupiny přátel i celé rodiny, a to i při nepřízni počasí. S více než 7 VR stanovišti dokáže Virze uspokojit náročné potřeby větších skupin a umožní vám hrát s partou svých nejlepších kamarádů opravdu pořádný VR multiplayer. Přijďte si užít nezapomenutelné zážitky a nespočet hodin zábavy do VR herny Virze!

Zajímá vás, co se skrývá za pojmem virtuální realita?

Je to svět, který existuje pouze v počítači, ale díky moderní technologii můžete mít pocit, že se nacházíte uprostřed něj. Virtuální realita vám umožní cestovat do jiných dimenzí bez nutnosti opouštět pohodlí vašeho domova.

REKLAMA

Základem virtuální reality je náhlavní souprava s obrazovkou a senzory pohybu, která umožňuje uživateli rozhlížet se po virtuálním světě, pohybovat se v něm a interagovat s virtuálními prvky nebo předměty. Díky tomuto zařízení získáte dojem, že se nacházíte v jiném prostředí, než kde fyzicky opravdu jste.

Virtuální realita se často používá pro zábavní účely, jako jsou například VR hry. Teď si můžete vyzkoušet nejmodernější herní technologie i v Plzni.Klikněte zde pro podrobnější informace o herně a nechte se unést do světa virtuální reality!

REKLAMA

Staňte se lučišníkem ve hře Elven Assassin

Staňte s elfským lučištníkem ve VR hře Elven Assasin. Vaším úkolem bude ochránit vesnici před vpádem skřetích nájezdníků. Vezměte do rukou luk a šípy a miřte přesně. Budete mít přesnou mušku a uchráníte vesnici, nebo padne do rukou zlých skřetů? Můžete soupeřit také s kamarády o co nejlepší skóre při obraně vaší vesnice. Tato lučištnická hra vás svou atmosférou a perfektním zpracováním absolutně pohltí!

Dostaňte se z vězení v únikové hře The Prison

V únikové hře The Prison se stanete policistou, který byl křivě obviněn a odsouzen. Vaši parťáci jsou však stále na svobodě. Plán vašeho útěku je hotový a zbývá už jen sebrat odvahu a doufat, že štěstěna bude na vaší straně. Unikněte z vězení a očistěte své jméno, abyste mohli pokračovat v boji za spravedlnost.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další hry a online rezervace

Další oblíbené VR hry najdete v katalogu her. Nemáte ještě plány na víkend? Rezervujte si své místo ve Virzi ještě dnes a užijte si zábavu ve virtuálním světě!

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA