PREkolo-Půjčovna elektrokol Pražské energetiky

-široký výběr kvalitních elektrokol s dojezdem až 100 km
-sleva až 60 % pro zákazníky PRE, půjčovné od 200 Kč
-možnost on-line rezervace – naproti Výstavní síni Mánes, v blízkosti cyklotrasy A2 (Vltava pravobřežní)

V samém centru velkoměsta u pražského Mánesa je od poloviny června otevřena specializovaná půjčovna elektrokol PREkolo.

Praha tak následuje evropské metropole jako Berlín, Barcelonu, Londýn nebo Paříž, kde obdobné půjčovny již fungují převážně pro turisty, kteří na elektricky asistovaném jízdním kole mohou poznat celou metropoli doslova za pár hodin. Půjčovna PREkolo ale nabízí půjčování také českým zájemcům, a to až na dobu 14 dní. Kopcovitý terén Prahy je pro netrénovaného cyklistu obtížně zvladatelný, ale díky elektrokolu může poznat všechny krásy hlavního města z perspektivy, kterou mu nenabídne veřejná doprava ani vyhlídkový autobus. Pro turisty jsou zároveň připraveny dva výletní okruhy s průvodcem v angličtině a v němčině.
Generální ředitel Pražské energetiky, a. s., Pavel Elis k tomu říká: „Elektrokola půjčujeme ke krátkodobým testům v Centru energetického poradenství PRE již téměř rok a zájem je mimořádný. Proto jsme se rozhodli veřejnosti přiblížit elektrokola jako vhodný prostředek nejen k cestám po městě, ale také pro víkendové využití. Abychom napomohli rozšíření elektrokol v naší metropoli, poskytujeme zákazníkům PRE velmi výhodné podmínky na zapůjčení a také možnost slevy na vlastní pořízení elektrokola.“
Půjčovna PREkolo je jednou z aktivit projektů E-mobilita, v rámci nichž Pražská energetika podporuje vedle elektrokol nasazení elektromobilů, elektroskútrů a podílí se na rozvoji sítě nabíjecích stanic, tzv. ePointů v rámci projektu Praha elektromobilní.
 
PREkolo
PREkolo Půjčovna elektrokol Pražské energetiky
Masarykovo nábřeží 2017/8, Praha 2 – Nové Město
Otevírací doba:
Po-Pá 9.00 – 18.00
So, Ne 10.00 – 16.00
Tel.: 272 047 770, 775 564 466
www.pre.cz/kolo, www.ebikerental.eu

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama