Prázdniny s kozami

kozy.jpg
(Milkovice 13.-20.8.2008) Kozí mejdan – devátý ročník osmidenní kulturně společenské slavnosti věnované kozám a svobodomyslnému způsobu života.
Tentokrát během srpnového úplňku od středy 13. do středy 20 srpna 2008. Setkání ve volné krajině, při kterém vystoupí muzikanti a divadelníci, kteří sami přijedou. Vstupné dobrovolné, ceny lidové, stanování v místě možné.

Veřejná škola dojení – po předchozí telefonické nebo emailové dohodě je možné kdykoli přijet se skupinou dětí, dětským táborem, školou, nebo v jiném seskupení. Rádi Vám vysvětlíme, co jsou kozy za zvířátka a pokusíme se vás naučit dojit kozy. Součástí je i návštěva Kozího muzea a ukázka zemědělské techniky. Videoklip ke Kozímu muzeu naleznete zde.
Dobrovolníci na ekofarmě – Chováme kozy a osly, sušíme seno, sbíráme ovoce, pěstujeme rozlišné plodiny… k tomu ke všemu uvítáme pomocníky, kteří si chtějí vyzkoušet co všechno obnáší život na statku, nebo si chtějí zlepšit fyzičku a opálit se jinak než s činkou v ruce ve fitness centru.
Více informací o aktivitách z Milkovic naleznete na www.kozy.cz .
Srdečně zdraví
Stanislav Penc
605 701 081

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama