Prázdninový tip na akci v Botanické zahradě hl.m. Prahy v Troji

Botanická zahrada 2013

Botanická zahrada 2013


Letos v létě se v Botanické zahradě můžete nechat přenést do exotické Afriky.
Od 4.7. do 1.9. můžete ve venkovní expozici Stráň obdivovat osmdesát soch vytesaných sochaři v umělecké komunitě Tengenenge v Zimbabwe.
Po celou dobu výstavy (kromě pondělí) najdete ve výstavním sále Africký bazárek s originálními výrobky z nejrůznějších koutů Afriky. Část výtěžku z prodeje podpoří vzdělávací projekty v Africe. Po čtyři víkendy je navíc pro děti i dospělé připraven bohatý program věnovaný různým aspektům africké kultury od hudby až po rukodělnou tvorbu. Nebudou chybět ani cestovatelské přednášky, workshopy, tematické občerstvení a mnoho dalšího.
Podrobný program naleznete na www.botanicka.cz.
Pokud by bylo možno navázat dlouhodobější spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.
Botanická zahrada hl. města Prahy
Nádvorní 134 171 00 Praha 7 – Troja
info@botanicka.cz
www.botanicka.cz
Dobrý den, Posílám Vám tip na akci v Botanické zahradě hl.m. Prahy v Troji: Letos v létě se v Botanické zahradě můžete nechat přenést do exotické Afriky . Od 4.7. do 1.9. můžete ve venkovní expozici Stráň obdivovat osmdesát soch vytesaných sochaři v umělecké komunitě Tengenenge v Zimbabwe. Po celou dobu výstavy (kromě pondělí) najdete ve výstavním sále Africký bazárek s originálními výrobky z nejrůznějších koutů Afriky. Část výtěžku z prodeje podpoří vzdělávací projekty v Africe. Po čtyři víkendy je navíc pro děti i dospělé připraven bohatý program věnovaný různým aspektům africké kultury od hudby až po rukodělnou tvorbu. Nebudou chybět ani cestovatelské přednášky, workshopy, tematické občerstvení a mnoho dalšího. Podrobný program naleznete na www.botanicka.cz. Pokud by bylo možno navázat dlouhodobější spolupráci, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem a přáním hezkého dne, Klára Hrdá Útvar marketingu a PR Botanická zahrada hl. města Prahy Nádvorní 134 171 00 Praha 7 – Troja e-mail: klara.hrda@botanicka.cz tel: 420 605 234 282 www.botanicka.cz
Klára Hrdá
info@botanicka.cz
234 148 111

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama