REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.10. a svátek má František

Prázdninový tip na akci v Botanické zahradě hl.m. Prahy v Troji

Botanická zahrada 2013
Botanická zahrada 2013

Letos v létě se v Botanické zahradě můžete nechat přenést do exotické Afriky.
Od 4.7. do 1.9. můžete ve venkovní expozici Stráň obdivovat osmdesát soch vytesaných sochaři v umělecké komunitě Tengenenge v Zimbabwe.
Po celou dobu výstavy (kromě pondělí) najdete ve výstavním sále Africký bazárek s originálními výrobky z nejrůznějších koutů Afriky. Část výtěžku z prodeje podpoří vzdělávací projekty v Africe. Po čtyři víkendy je navíc pro děti i dospělé připraven bohatý program věnovaný různým aspektům africké kultury od hudby až po rukodělnou tvorbu. Nebudou chybět ani cestovatelské přednášky, workshopy, tematické občerstvení a mnoho dalšího.
Podrobný program naleznete na www.botanicka.cz.
Pokud by bylo možno navázat dlouhodobější spolupráci, neváhejte mne kontaktovat.
Botanická zahrada hl. města Prahy
Nádvorní 134 171 00 Praha 7 – Troja
[email protected]
www.botanicka.cz
Dobrý den, Posílám Vám tip na akci v Botanické zahradě hl.m. Prahy v Troji: Letos v létě se v Botanické zahradě můžete nechat přenést do exotické Afriky . Od 4.7. do 1.9. můžete ve venkovní expozici Stráň obdivovat osmdesát soch vytesaných sochaři v umělecké komunitě Tengenenge v Zimbabwe. Po celou dobu výstavy (kromě pondělí) najdete ve výstavním sále Africký bazárek s originálními výrobky z nejrůznějších koutů Afriky. Část výtěžku z prodeje podpoří vzdělávací projekty v Africe. Po čtyři víkendy je navíc pro děti i dospělé připraven bohatý program věnovaný různým aspektům africké kultury od hudby až po rukodělnou tvorbu. Nebudou chybět ani cestovatelské přednášky, workshopy, tematické občerstvení a mnoho dalšího. Podrobný program naleznete na www.botanicka.cz. Pokud by bylo možno navázat dlouhodobější spolupráci, neváhejte mne kontaktovat. S pozdravem a přáním hezkého dne, Klára Hrdá Útvar marketingu a PR Botanická zahrada hl. města Prahy Nádvorní 134 171 00 Praha 7 – Troja e-mail: [email protected] tel: 420 605 234 282 www.botanicka.cz
Klára Hrdá
[email protected]
234 148 111
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA