Praha hostí mistrovství ČR v jízdě na toboganu

Kam s dětmi
V sobotu 13. dubna proběhne v čestlickém Aquapalace Praha již třetí ročník Mistrovství České republiky v jízdě na toboganu.
Návštěvníci se mohou těšit nejen na závodní klání, ale i na bohatý doprovodný program v podobě soutěží, módní přehlídky a hudebního show v podání Vládi Hrona.
Závody na toboganu jsou pořádány v Čechách už potřetí a moderátorského mikrofonu se tentokrát ujmou Vladimír Hron a Josef Chose Rozka. Netradiční závod je rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 16 let a muži a ženy nad 17 let. Maximální počet přihlášených do jedné kategorie je 50 závodníků.
Zájemci se mohou registrovat na webových stránkách Aquapalace Praha nebo na místě v den akce. Výherci získají hodnotné ceny od partnerů: například zájezd do německého Legolandu, fotoaparát Canon, LEGO či ceny věnované hračkářstvím Pompo a značkou Reebok.
Mistrovství odstartuje v 11 hodin dopoledne registrací soutěžících. Samotné závody se uskuteční od 12 do 16 hodin. Vyhlášení vítězů a předání cen je plánované na 17 hodinu. Program pokračuje after party pro všechny soutěžící i návštěvníky. Do programu je zařazena také módní přehlídka, taneční vystoupení, aquazorbing, facepainting nebo airbrush tetování.
Hlavní partner: CK Neckermann
Partneři: eVito, Pompo, Reebok, Arkády Pankrác, Canon, Nimm2, Óčko, Líbimseti.cz
Kudy do Aquapalace Praha
Aquapalace Praha je součástí komerční zóny v Čestlicích, kam je pohodlný dojezd autem po D1. Objekt se nachází hned blízko exitu D6. Parkování je pro návštěvníky zdarma na zhruba 600 parkovacích místech ve dvou parkovacích domech včetně stání pro handicapované. V areálu je vyhrazeno 9 parkovacích stání pro autobusy.
Snadno a rychle se do Aquapalace Praha dostanete Aquabusem. Tato linka jezdí denně zdarma na trase Opatov (zastávka metra „C“) – Aquapalace Praha a zpět. Kapacita aquabusu je 45 míst.
Aquapalace Praha: Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice, 251 01, Praha – východ
www.aquapalace.cz, http://www.facebook.com/Aquapalace.Praha

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama