REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Pozvánka na mimořádný noční program na Bezdězu, výstava ohařů na Zákupech, koncert na Lemberku – sobota 11.8.2012

Bezděz

Milovníky turistiky zveme na noční Bezděz, příznivce hudby na Lemberk a chovatele psů na výstavu ohařů do zámeckého parku v Zákupech.
Věříme, že Vás naše rozšířená nabídka zaujme a budeme se těšit na Vaši návštěvu.
SH Bezděz
Tímto si Vás dovolujeme pozvat na mimořádný noční program na státním hradu Bezděz, který je ve správě Národního památkového ústavu, ú.o.p. v Liberci, v sobotu 11.8.2012.
Od 19.00  hodin zde budou k vidění historické tance, ohňová show a Petr Tengler zazpívá pod noční oblohou ukázky z českých i zahraničních muzikálů.
Návštěvníkům bude umožněn vstup na věž, aby se mohli rozhlédnout po Máchově kraji v tomto nezvyklém čase. Akce potrvá od 19.00 do 23.00 hod., vstupné 100,-Kč (děti do 15 let 50,-Kč), s ohledem na strmou cestu k hradu prosíme, aby si návštěvníci vzali s sebou baterky.
www.hrad-bezdez.eu

SZ Lemberk 

Příznivce romantických písní zveme na tradiční letní koncert Radka Tomáška na státním zámku Lemberk – zpěvák a kytarista Radek Tomášek zažil dobu největší slávy ve skupině Rangers – Plavci (1966-1973). Poté dlouho vystupoval s vlastní skupinou. Dnes se na pódiu objevuje v komorním pořadu sestaveném z jeho nejznámějších hitů. Zpívá za doprovodu akustické kytary známé písničky jako „Duhová kulička,“  „Žádná jiná,“ „Jižní vítr“ a další.
Na státním zámku Lemberk si ho můžete poslechnout v sobotu 11.8.2012 od 17.00 hodin v rytířském sále. Vstupné je 100,-Kč.
www.zamek-lemberk.cz

SZ Zákupy

Milovníky a obdivovatele psů zveme do Zákup u České Lípy – v sobotu 11.8.2012 se v zámeckém parku koná Speciální výstava klubu chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů, a to od 10.00 hodin až do odpoledne. K vidění bude cca 150 psů. Vstupné – dospělí 60,-Kč, děti od 6 let 30,-Kč, do šesti let zdarma.
Výstava se koná za každého počasí, občerstvení je zajištěno. Bude zde také možnost zakoupení chovatelských potřeb.
www.zamek-zakupy.cz
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA