REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

POZVÁNKA DO OSTROVA

Město OstrovMěsto Ostrov leží na úpatí Krušných hor mezi dvěma západočeskými lázeňskými městy – Karlovými Vary a Jáchymovem. Starý Ostrov poznamenalo sedm staletí historického vývoje. Naleznete zde románskou architekturu, gotiku, i renesanci. Vedle starého města v posledních šedesáti letech vyrostlo město nové, které bylo vybudováno ve stylu SORELA (tradicionalismus, který přišel přes Sovětský svaz z USA).

Svou polohou je Ostrov optimálním výchozím i cílovým bodem pro letní a zimní turistiku. V letních měsících je k dispozici pro návštěvníky města moderní koupaliště a několik hřišť s umělým povrchem. V případě nepřízně počasí mohou turisté využít bohaté nabídky programu Domu kultury, navštívit výstavy na Staré radnici nebo v Galerii umění v zámeckém parku.

REKLAMA

V Ostrově lze velice dobře nakoupit a to v jednom z několika supermarketů, v tradičních ochodech nebo v centru v obchodním domě Brigádník. Podrobné informace naleznete na těchto stránkách nebo v Informačním centru města na tel.353 612 211 nebo 353 843 605.
Více na: www.dk-ostrov.cz, www.historickyostrov.cz, www.klasterostrov.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA