REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 30.5. a svátek má Ferdinand

Poznejte s dětmi Šumavu a Český les

Plzeňský kraj

Jako stvořená pro rodiny s dětmi je oblast Šumavy. Umí vaše děti na kole?
Můžete s nimi brázdnit desítky cyklotras v nádherné přírodě. Chtějí vaše děti zábavu? Je tu spousta možností, kde se vyřádí.  Vodní radovánky nevyjímaje. Nebo byste je raději vzali mezi zvířátka? I toto není na Šumavě sen.
Prázdniny jsou za dveřmi. Vydejte se tedy s dětmi poznat jedno z nejkrásnějších přírodních míst v Čechách – Šumavu. Zelená střecha Evropy vám nabídne spousty nevšedních zážitků. Při vašich cestách vám pomůže nová turistická mapa Šumavy a Českého lesa, kterou vydává právě Plzeňský kraj.
Jde vůbec o první mapu, která představuje Šumavu jako kompaktní turistickou oblast, tedy její severozápadní část včetně oblasti jižních Čech a bavorského příhraničí a je doplněna o region Českého lesa. Pro představu, kam vyrazit, vám poslouží stručné informace volnočasových aktivit v této lokalitě. Tipy tu najdou všechny věkové kategorie, příznivci pěší i cykloturistiky, vyznavači adrenalinu, sportu, milovníci historie a tradic, kulturních památek, přírodních krás apod.
Mapa doplňuje celé portfolio publikací, které již Plzeňský kraj vydal. Protože bude sloužit také turistům ze zahraničí, je vydávána v sedmi jazycích. Zároveň Plzeňský kraj vydává image publikaci Šumava, Český les a bavorské příhraničí, kde najdete spoustu fotografií atraktivních šumavských míst. Nový materiál doplní image publikace Chodsko, která čítá přes čtyřicet stran.
Více informací o všech vydávaných materiálech najdete na turistickém serveru Plzeňského kraje – www.turisturaj.cz.
Projekt Do Plzeňského kraje za přírodou, tradicemi a gastronomií je spolufinancován Evropskou unií.

 
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA