REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 29.9. a svátek má Michal

POZNEJ HRADEC (Jindřichův) s interaktivním průvodcem

Děti, vezměte své rodiče a přijeďte do krásného jihočeského města Jindřichův Hradec. Pro poznávání a zábavu pro vás máme připraveného interaktivního průvodce městem s tajenkou, a to v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony nebo i v tištěné podobě.

26 zastavení na vycházkovém okruhu
6 míst, která musíte navštívit, abyste vyluštili tajenku.

Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů, představí historické osobnosti a zámecké pány a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

REKLAMA

Mobilní verze

Těm, kteří preferují mobilní telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu aplikaci a ihned začít snímat a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných šesti tajenkových zastaveních a také v informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu „tužka a papír“, si v informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

REKLAMA

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2021 a vylosování výherců proběhne do konce roku. Výherci budou zveřejněni na stránkách infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v informačním středisku čekat drobná odměna.

QR kód ke stažení aplikace:

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA