REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 1.10. a svátek má Igor

Poslední srpnový víkend s divadlem v Herní krajině Pecka

Máme pro vás tip, jak strávit poslední prázdninový víkend. Zveme vás na výlet do Herní krajiny Pecka, kde na vás čeká, kromě dobrodružství v unikátním dětském hřišti na hřebenech Krkonoš, i zábavný odpolední program a divadlo pro děti. Vítejte na akci Loučení s prázdninami.

Místní divadelní spolek První krkonošské divadlo Járy Dostálka nacvičil představení „Jak Trautenberk vystrojil hostinu Štěpanickému baronovi“. Doprovodný program připraví animátoři ze SkiResort Live a výtvarná dílna Bosorka z Janských lázní. Děti zabaví hry, soutěže a malování na obličej, ve tvořivé dílničce si můžou vyrobit suvenýr a odvést si třeba náramek z korálků nebo krasohled.

Vstup na hřiště Herní krajiny i na celou akci je zdarma. V případě nevlídného počasí, se program přesune do klubovny Chaty Portášky.

REKLAMA

Vítejte v Herní krajině Pecka

K Herní krajině vyjedete lanovkou na Portášky, vyjdete pěšky z Velké Úpy nebo sejdete z Růžové hory. Unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a prolézaček nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. A uvidíte, že to může být poučné, stejně jako zábavné. 

I když se konec prázdnin blíží, Herní krajina Pecka se ještě neloučí. Navštívit ji můžete až do konce října, ale pohlídejte si provoz lanovky na Portášky, která od září jede jen o víkendech.

REKLAMA

  • Herní Krajina Pecka – Velká Úpa, Krkonoše
  • sobota 27. srpna 2022
  • začátek akce 13:00
  • začátek divadelního představení 15:00
  • Jak Trautenberk vystrojil hostinu Štěpanickému baronovi
  • První krkonošské divadlo Járy Dostálka

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA