PODZIMNÍ SUPER PRÁZDNINY

Zveme Vás do našeho rekreačního areálu „Přístav” u Žermanické přehrady. V krásném prostředí u přehrady s výhledem na Lysou horu jsme pro období podzimních prázdnin připravili sportovní a relaxační nabídku. Všichni milovníci sportu, rekreace i Vaše děti se mohou zapojit do programů pod vedením studentů rekreologie z Ostravské univerzity.
Mezi největší hity, které jsme pro vás připravili patří vyzkoušení absolutní sportovní novinky, skákacích bot 7milesboot (sedmimílové boty) a bowlingový turnaj s hlavní výhrou LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH. Využít můžete také naše zázemí pro rehabilitaci (sauna, vířivka, solárium, v sobotu masáže) a kompletní zázemí našeho areálu, které nabízí bohaté sportovní vyžití (tenisový kurt, beachvollejbal, šlapadla, kanoe, lezecká stěna, bowling, billiárd, kulečník). Přivézt si můžete také kola, která vám rádi uschováme. Doporučujeme rodinné výlety kolem přehrady, těm náročnějším rádi popíšeme cyklostezky v blízkých Beskydech.
Celá akce začíná od čtvrtku 26.10.2006 do neděle 29.10.2006. Nabízíme samozřejmě také možnost ubytování v nových 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Stravování je zajištěno v naší kolibě, ve které můžete ochutnat ryby a steaky na ohni, brynzové halušky, domácí speciality s tvarohem, křenem a uzeným. Milovníkům vína nabízíme ochutnávku vína z našeho sklípku.
Podrobnější informace naleznete www.juhasz.cz/pristav
TÝM CK Juhász a rekreologové Ostravské univerzity se těší na Vás !!
Fotografie:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu
Reklama
Reklama
Reklama