REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Podzimní prázdniny ve vodním ráji Aquapalace Praha

Podzimní prázdniny
Aquapalace Praha

Myslíte si, že podzim a voda k sobě nepatří?
Ani nápad! Udělejte si se svými dětmi právě ty letošní podzimní prázdniny výjimečné.
Připomeňte si léto, koupání, sluníčko a vodní radovánky u moře právě na podzim. V Aquapalace Praha jsou pro vás v termínu podzimních prázdnin, tj. 26.- 30. 10. 2013, připravené hry, soutěže a animační programy. Zkrátka skvělé prázdniny u vody plné adrenalinu a dobrodružství.
Využijte volných dnů a nechte své děti dosyta vyřádit v umělých vlnách, na tobogánech, v rychlé řece protékající celým areálem, v pirátské lodi nebo v dětské sauně, kterou si můžou v rámci vstupu do Vodního světa zkusit zdarma. V Aquapalace Praha vás nezaskočí žádné počasí. Je tady pořád krásně teplo a sucho… Tedy alespoň seshora… Jinak je tu voda všude… Vodní radovánky a dovádění jako u moře. Přesně to a mnohem víc na vás čeká v Aquapalace Praha.
Jestli jsou vaše děti přiměřeně velké na to, aby si užily vodní radovánky sami, dopřejte jim s kamarády prázdninový režim a vy si zatím odpočiňte v Saunovém světě či SPA a relaxujte, hýčkejte se a rozmazlujte nějakou příjemnou procedurou. Protože prázdniny přeci nejsou jenom pro děti, zasloužíme si je i my dospělí!
www.aquapalace.cz
Další zajímavé akce pro děti – akce v Praze
Aquapalace Čestlice
REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA