REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.12. a svátek má Blanka

Počasí dětskou zábavu nezastaví, přijďte se podívat do SUPERLANDU!

Kouknete z okna a tušíte, že to nebude hezký víkend. Opak je ale pravdou! Přijďte do Superlandu, kde rodiče za vstup NEPLATÍ. Obrovský zábavní park v Praze, plný aktivit pro celou rodinu se nachází v OC Butovice. 2500m² příjemného prostředí, kde panuje teplo, dětský smích a vůně skvělého jídla. To ale není vše, na co se můžete těšit, pokud dorazíte o víkendu, tak je pro Vás od 15:00 připraven animační program, který je zahrnut v ceně vstupenky a to za to opravdu stojí!

Jestliže Vaše děti milují rychlou jízdu na skluzavkách nebo tubingu, zábavné dobrodružství v obřím bludišti nebo soutěžení s kamarádem či rodičem, kdo je lepší v basketbalu, tak jste u nás správně! V Superlandu si najde vyžití každý a pro ty úplně nejmenší je k dispozici koutek, ve kterém se nachází hrací domečky, nejrůznější stavebnice, skluzavka do bazénku se soft balónky i vodní trampolína.

Pokud plánujete dětskou oslavu, určitě využijte našich EVENT manažerek, které Vám připraví opravdu nezapomenutelnou dětskou party. Máme pro Vás připraveno 6 tematických domečků, kde naleznete příjemné prostředí dle Vašeho vkusu. Pokud máte nějaké otázky ohledně oslav, doporučujeme Vám využít emailovou adresu: [email protected] nebo zavolat na tel. +420 774 188 278. Spojíte se přímo s EVENT manažerem, který Vám poskytne konkrétní informace, včetně aktuálních cen na Vámi zvolenou velikost oslavy a obsazenost termínů.

REKLAMA

Tati, já mám hlad. ANO, tak na to jsme také připraveni! Rodinná restaurace s vlastní cukrárnou často poskytuje útočiště nejen rodičům, kteří zde rádi pracují, ale i dětem. V restauraci lze využít širokou nabídku našeho stálého MENU, nebo lze zvolit i akční sezónní mňamky za zvýhodněnou cenu.

Superland jako dárek? Znovu ANO, zakupte si naši věrnostní kartu, na kterou můžete nahrát libovolnou finanční hodnotu, která Vám platí na celý rok!

REKLAMA

Přijďte si Superland vyzkoušet i Vy, těšíme se na Vás.

Když za zábavou, tak do SUPERLANDU.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA