REKLAMA
Kam na výlety s dětmi a rodinou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Po škole na Střídačce, Na Výstavišti!

Střídačka v Malé sportovní hale na pražském Výstavišti je místo zaslíbené pro zábavu a setkávání přátel všech generací. Určena je ale zejména dětem, na které tady celoročně čeká nabitý program. Velké oblibě se těší třeba odpolední kurzy, kdy mohou děti školou povinné trávit čas po škole s novými i starými kamarády, ponořit se do nejrůznějších kroužků a vybrat si zábavu dle svého gusta. Cirk La Putyka Akademie, 3D tisk a vynálezy nebo Manga, výběr je široký a odpolední kroužky jsou otevřeny po celý rok kromě prázdnin.

Střídačka však nabízí i řadu workshopů pro celou rodinu i jednotlivce, cvičení pro seniory, příměstské tábory a spoustu dalších aktivit, kde se mohou návštěvníci pobavit, načerpat nové znalosti, anebo jen jednoduše nebýt sami, a to bez rozdílu věku. Workshopy a přednášky spolupořádá s týmem Výstaviště řada odborníků a milovníků řemesel, aby byly dýchánky na Střídačce nejen maximálně zábavné, ale i efektivní.

„Letos otvíráme již třetí ročník odpoledních kroužků na Výstavišti. Ačkoliv kroužky startují až v říjnu, již teď je máme některé vyprodané, a to nás velmi těší. Myslím, že jsme si za ty tři roky vybudovali hezkou komunitu a s velkou radostí vidíme, že se k nám děti rády vracejí,“ doplňuje Tereza Baranijaková z programového oddělení Střídačky a autorka vybraných workshopů.    

REKLAMA

Odpolední kroužky na Výstavišti letos už potřetí – pro prcky i teenagery

Přelom srpna a září bývá pro maminky školáků ve znamení plánování odpoledních mimoškolních aktivit. Proto hledáte-li kroužky pro prcky či teenagery, které ale zejména budou vaše děti bavit, a přitom se na nich také hodně naučí, podívejte se na nabídku kurzů, které pořádá Výstaviště Praha už třetím rokem na Střídačce.

Akrobati školou povinní na šály!

Dlouhodobě se velké oblibě těší kroužky akrobacie pod hlavičkou Cirk La Putyka Akademie, které jsou otevřené pro děti od tří let. Ve věkové kategorii 10-13 let nabízíme speciální kurz akrobacie na šálách, který je vhodný pro slečny a mladíky, kteří už za sebou mají jistou gymnastickou průpravu, nebo nějakým kroužkem akrobacie už prošli. Nově jsme letos rozdělili kroužky akrobacie na začátečnické pro nově příchozí a pokročilé, pro ty, kteří už Akademii na Střídačce navštěvovali v minulém roce. 

REKLAMA

Karol a Kvído pro malé milovníky tance a zpěvu 

Další novinkou letošního roku je Studio Karol a Kvído, kde budou děti s oblíbenou dvojicí tančit, zpívat i tvořit. Kategorie Mini Studio pro děti 4-7 let byla vyprodána během velmi krátké doby, do kroužku pro starší děti do 12 let budou účastníci vybráni na základě konkurzu, který se koná 18. září od 16:00 hodin na Střídačce. Máte-li doma pohybově či hudebně nadané dítě, které by Studio chtělo navštěvovat a stát se pak součástí oficiálního hudebního klipu Karol a Kvída, neváhejte a na konkurz ho přihlaste. Formulář k vyplnění najdete zde bit.ly/Karol_Kvido2.  

Výtvarka pro nadšené kreativce, Manga i 3D tisk

Na přání rodičů a dětí mezi odpolední kroužky po pauze vracíme Výtvarku s výtvarnicí a ilustrátorkou Martou Hricovou. Kreativní děti, které rády malují, kreslí a obecně všelijak tvoří si určitě přijdou na své.

Pokračujeme však i v kurzu japonské ilustrace Manga, který se podle ohlasů účastníků i lektora Stana Sola v loňském školním roce opravdu povedl a děti byly nadšené. Kurz je určený pro větší děti od 12 do 17 let a navštěvovat ho mohou jak pokročilí, tak úplní nováčci. 

Další novinkou je přesun kurzu 3D tisk a vynálezy na sobotní dopoledne. Kroužek s Honzou Šimrem pro zapálené makery a bastlíře mohou navštěvovat děti od 9 let, ale klidně i teenageři a dospěláci, zkrátka všichni kutilové, kteří o víkendech nejezdí ven z Prahy. 

Přehled všech kroužků najdete na webu Výstaviště:  odpolední kurzy

Vstupenky na Goout.net:  Vstupenky na odpolední kroužky

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA